AMM

 Pół wieku w chaosie – koncert jubileuszowy absolwenta Akademii Menedżerów Muzycznych

11 stycznia w klubie Rock Out  mieszczącym się w Dąbrowie Górniczej odbędzie się impreza na której zagrają cztery znamienite polskie zespoły oraz zagraniczny Headliner.  Dwa zespoły, które wystąpią jako pierwsze już znamy.

Przedstawia je Pawulon (absolwent AMM, Paweł Mielczarek:

FABRYKA KOŚCI – https://www.facebook.com/fabrykakosciband/

Fabryka Kości z Częstochowy. Załoga do której zawsze będę miał zawsze sentyment, ponieważ to pierwszy zespół, z którym pracowałem jako menadżer.  Geneza zespołu przypadła na 2010 rok. Od tamtego czasu formacja zdobywa coraz większą popularność wśród fanów.

W ich dorobku widnieją dwa wydawnictwa Ep – Zielona Wyspa z 2013 oraz wydany we wrześniu tego roku album pod tytułem W cieniu wieży.

Najnowsza płyta została nagrana w składzie: bracia Marcin i Bartłomiej Matlak gitary , Remigiusz Chłąd wokal , Jacek Suder – gitara basowa , Bartłomiej Bernacki – bębny . Obecnie  Fabryka Kości tworzy i koncertuje z nowym basistą Tomkiem Kluźniakiem znanym m. in. z krakowskiego VooDoo.

 Świetna muzyka oraz pełne głębokich przesłań teksty stanowią o sile Fabryki.  Na występ częstochowskiego zespołu w Dąbrowie zapraszam cytując fragment tekstu jednego ze sztandarowych utworów: „Fabryka nie śpi, Fabryka nie pości – nie zaznasz litości w Fabryce Kości!”

SPATIAL – https://www.facebook.com/hordaspatial/

Horda Spatial powstała w styczniu 2010 roku.  Z pierwotnego składu do dziś z zespole pozostało trzech muzyków: Kubek, Jimi i Bocian.  Wspomniana trójka wsparta muzykami grającymi również w Heretique: Premierem i Strzygą stanowi o sile obecnego składu.

Spatial ma na koncie demo z 2011 roku – zatytułowane Empire. Oraz dwa pełnometrażowe albumy: Silence z 2014 i najnowszy – Continuum wydany w bieżącym roku.

Przez lata zespół nabywał doświadczenia występując u  największych tuzów nie tylko polskiej, ale również światowej klasy. Ich koncerty to pełne energii, żywiołowe show, o czym nie trzeba zapewniać fanów ostrego grania – oni o tym doskonale wiedzą.

Warto dodać, że muzycy Spatial są pomysłodawcami oraz organizatorami kultowego już dziś festiwalu Niech Cisza Milczy, który od ośmiu lat odbywa się cyklicznie w Pyskowicach.

 Hasło promujące koncerty hordy Spatial brzmi: „Przybywajcie, a mrok was ogarnie” I pod tym hasłem podpisuję się wszystkim, co mam: rękami, nogami i pisiakiem też!

Kolejnych artystów, którzy wystąpią w Dąbrowie poznamy wkrótce.

Podczas wydarzenia celebrowana będzie 50 rocznica urodzin autora audycji Antidoitum w Radiu Prorock – Pawła „Pawulona” Mielczarka.  Podczas imprezy nie zabraknie niespodzianek. O wszystkim organizator będzie informować na bieżąco na:

https://www.facebook.com/events/553270568568008/

Akademia Menedżerów Muzycznych jest patronem wydarzenia.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.