AMM

Rozpoczynamy rekrutację do 16.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych

Akademia Menedżerów Muzycznych, szkoła biznesu muzycznego, która już od prawie dekady kształci polską branżę rozpoczyna właśnie rekrutację do 16. już edycji. Zapowiadamy małe ale znaczące zmiany w programie oraz, jak zwykle, bardzo dużo wiedzy w jeszcze większej ilości praktyk.

Zapowiedziane wcześniej zmiany są dwie. Pierwsza z nich to powrót do tematu cyfryzacji w muzyce, który oczywiście przewijał się na innych zajęciach, jednak teraz będzie szczegółowo omawiany pod każdym kątem, choćby dystrybucji, streamingu, sprzedaży, prowizji itp. Te zajęcia prowadzi niezwykle doświadczona w tym temacie Agnieszka Gos z Agora Digital, która również ma za sobą pracę w innym agregatorze, Independent Digital. Druga zmiana to włączenie do programu autorskiego wykładu Piotra Kabaja. Przypomnijmy, to niezwykle ważna postać w historii polskiego przemysłu muzycznego, przez wiele lat głównodowodzący Pomatonu, EMI i Warner Music na Europę Środkowo-Wschodnią, obecnie prezes IMS Sensory oraz członek zarządu Music Export Poland. Piotr Kabaj podzieli się swoim doświadczeniem ze studentami Akademii Menedżerów Muzycznych z zakresu zarządzania oraz funkcjonowania firmy fonograficznej.

Oprócz tego studenci Akademii mogą liczyć na dodatkowe atrakcje szkoły, przede wszystkim z zakresu praktyk. Jak mówi Przemek Kubajewski, dyrektor AMM: Właśnie zaczyna się sezon tras klubowych, po nim od razu przeskakujemy do sezonu festiwalowego. Uczestnicy i Absolwenci Akademii będą mieli możliwość pracowania przy wszystkich najważniejszych wydarzeniach muzycznych w Polsce. Wybieramy też te bardziej niszowe, ale równie ważne… chodzi o to, żeby nasi ludzie mogli nauczyć się jak najwięcej w praktyce. Przewidzieliśmy też praktyki w różnych innych ciekawych miejscach, choć w agencjach managementowych. Niedługi ogłosimy konkrety.

16.edycja rozpoczyna się w lutym 2020, kończy w styczniu 2021. W ciągu tego czasu odbędzie się 10 dwudniowych (weekendowych) zjazdów. Zapisywać można się już od teraz. Kontakt do zapisu to info@akademiamm.pl oraz numer telefonu 570 026 866. Można też nawiązać kontakt z Akademią za pośrednictwem strony zakładki kontakt, gdzie można wypełnić formularz – odpiszemy ekspresowo

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.