AMM

Festiwal Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej – pierwsze gwiazdy i konkurs dla zespołów!

W dniach 12-14 lipca tego roku odbędzie się 17. już edycja festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej, który odbywa się w rodzinnym mieście legendarnej Artystki, Ostrowcu Świętokrzyskim. Organizatorzy ogłosili właśnie pierwsze informacje dotyczące lineupu, a także konkursu, który od lat przyciąga młodych, zdolnych i niezależnych muzyków.

Festiwal Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim, to już renoma na letniej mapie koncertowej. W poprzednich latach gościli tam takie gwiazdy jak, min. Dżem, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, Hey, Coma, Acid Drinkers, TSA, Renata Przemyk, Patrycja Markowska, Illusion, Eric Gales, Hunter, KULT, Pidżama Porno, Lord Bishop Rocks, Organek, Natalia Sikora, Nocny Kochanek, Luxtorpeda. W tym roku również nie zabraknie znanych i uznanych. Wiemy już, że w Ostrowcu zagra Kasia Kowalska oraz niezwykły projekt Moore Plays Moore, pod którym kryje się fantastyczna ekipa polskich muzyków wraz z Jackiem Moore’em, synem legendarnego bluesmana Gary’ego Moore’a.

Jak zwykle, w ramach festiwalu jest również konkurs dla zespołów na początku drogi. Wysokie nagrody pieniężne, występ przed szanownym jury i fantastyczną publicznością? To wszystko w Ostrowcu Świętokrzyskim. Więcej informacji oraz regulamin znajdziecie na stronie festiwalu. Zgłoszenia trwają do 20 czerwca.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.