Opinie

Witam wszystkich „Akademowiczów”. Jestem współtwórcą platformy BCrecords.pl, promujących młodych artystów, głównie z kręgów HIP-HOP. Dzięki AMM zdobywam mnóstwo wiedzy teoretycznej jak i praktycznej,którą wykorzystuje w moich projektach. AMM ciekawi, inspirujący ludzie, porywające bloki tematyczne … Dalej masz wątpliwości? Zapraszam na zajęcia ?
Marcin Borowicz, 4.edycja Marcin Borowicz, 4.edycja

AMM stworzyła „zaplecze” umożliwiające osobom aspirującym do pracy w zawodzie menedżera muzycznego uporządkowanie podstawowej wiedzy. Do tej pory przyszli menedżerowie byli pozostawieni sami sobie, teraz mogą czerpać  z doświadczenia wyselekcjonowanej kadry. Wykłady przepełnione opisami sytuacji z jakimi w przyszłości przyjdzie nam się zmagać z całą pewnością pozwolą uniknąć podstawowych błędów i ułatwią start.
Iwona Walska, 4.edycja Iwona Walska, 4.edycja

Wiedza zdobywana w trakcie zajęć ułatwia wykonywanie powierzonych mi obowiązków. Obecnie współpracuję z zespołem COMA (m.in. administrator oficjalnego profilu zespołu na FB oraz stron www Comy jak i Piotra Roguckiego) oraz z Kurpisz Impresariat (m.in.: Mela Koteluk, Power of Trinity, Urszula, Ukeje i Kumka Olik).
Iwona Walska, 4.edycja Iwona Walska, 4.edycja

Jak dla mnie AMM jest środkiem do osiągnięcia swojego celu. Stawia przede mną nowe możliwości, kiedy parę miesięcy temu nawet bym o tym nie pomyślała. Jestem na razie na początku drogi, ale wierze, że przez ludzi, których poznałam mi się uda, bo napełniają niezłą energią ( są pomocni i zawsze podpowiedzą mi w kwestiach, o których nie wiem). Wykłady – jedne bardziej konkretne, drugie mniej, ale lepiej niż na jakieś politechnice. ?
Justyna Maniak, 4.edycja Justyna Maniak, 4.edycja

AMM zapełniła lukę, która nie wiedzieć dlaczego była pomijana w Polsce bardzo długo. Niesamowite zajęcia, prowadzone przez wykładowców z pasją tym bardziej rozbudzają chęć czerpania od nich wiedzy. Występuję jako Netka, menadżer Vixena, projektu Kasia Łopata Osiecką.
Aneta Króliczek, 4.edycja Aneta Króliczek, 4.edycja

Zajmuję się organizowaniem koncertów hip-hopowych, natomiast od lutego jestem członkiem ekipy zielonogórskiego klubu studenckiego WySpa na stanowisku event manager. Od niedawna współpracuję również z poznańskim raperem Kobrą. Akademia dostarczyła mi wielu informacji, o których nie miałam pojęcia, otworzyła drzwi do osób z branży muzycznej oraz dała szansę na nawiązanie świetnych znajomości.
Paulina Wiśniewska, 4.edycja Paulina Wiśniewska, 4.edycja

Jestem doktorantem, ale moją pasją jest muzyka. W dalszej perspektywie marzę o byciu producentem muzycznym i rozwinięciu domowego studia nagrań w studio profesjonalne. Moim celem jest pomoc merytoryczna, biznesowa i psychologiczna młodym artystom, którzy poważnie myślą o karierze w trudnej w dzisiejszych czasach branży muzycznej – Akademia daje mi taką wiedzę i umiejętności!
Michał Polański, 5.edycja Michał Polański, 5.edycja

Akademia Menedżerów Muzycznych poszerzyła moje horyzonty. Dzięki zdobytej wiedzy mogę usprawnić swoje działania we współpracy moimi podopiecznymi. Na co dzień zajmuję się zespołem Wah Na Tah. Dobry manager to taki, który się rozwija, dzięki niemu rozwija się też zespół – Akademia w tym pomaga.
Anna Kulik, 3.edycja Anna Kulik, 3.edycja

Jestem młodym DJ-em i pasjonatem elektronicznych brzmień. Ciekawość oraz chęć realizowania swoich marzeń, wiele pytań oraz wątpliwości spowodowało, że znalazłem się w Akademii. Dzięki niej mam możliwość oraz przyjemność poznania od strony technicznej całego mechanizmu jakim jest branża muzyczna od najlepszych ludzi w tym biznesie, sami uczestnicy są niesamowici – począwszy od artystów, po menedżerów oraz organizatorów dużych eventów – jednym słowem ludzi z pasją.
Bartek Gołębiowski, 4.edycja Bartek Gołębiowski, 4.edycja

Dwa pierwsze zjazdy Akademii utwierdziły mnie w przekonaniu, że to była świetna decyzja, bo już zdobyłam pierwsze kontakty, informacje i pomoc w ogarnięciu branży muzycznej. Możliwość skontaktowania się i poznania innych podobnych mi osób, formuła zajęć mi odpowiada. Mam nadzieje, ze wykładowcy zrobią również jakieś niespodzianki i coś nam zaoferują.
Magdalena Gorbacz, 1. edycja Magdalena Gorbacz, 1. edycja

Wrażenia z zajęć są bardzo pozytywne, jest profesjonalne podejście, wykładowcy z wyższej półki, same korzyści jak dla mnie. Mam do czynienia z ludźmi, którzy tworzą i będą tworzyć ten rynek, także zyskuję mnóstwo kontaktów. Akademia to coś nowego w Polsce, i zakładałem, że jeżeli jedna z tych rzeczy, która chciałem uzyskać, czyli, wiedza albo kontakty się sprawdzi, to i tak będzie się opłacać. Jako członkowie Akademii mamy zapewniony kontakt po zakończeniu zajęć, więc cokolwiek będzie potrzebne to wiem do kogo się zgłosić i byłoby bardzo fajnie gdyby to działało.
Łukasz Zawadzki, 1.edycja Łukasz Zawadzki, 1.edycja

Atmosfera podczas zajęć jest rewelacyjna zwłaszcza miedzy uczestnikami, otwarci na siebie, wspólnie działamy od pierwszych zajęć chyba zadziałały wspólne fluidy i myślę, że w wielu przypadkach nawiążą się przyjaźnie. Na pewno nawiąże się miedzy wieloma uczestnikami współpraca i przede wszystkim pomoc w przekazywaniu doświadczeń z tematów branżowych. Jeżeli chodzi o wykładowców na razie były tylko 4 wykłady, oczekiwania zostały spełnione, wprowadzili nas od strony teoretycznej myślę, że otrzymamy pomoc od wykładowców. Pokazali nam ścieżkę, którą powinniśmy kroczyć.
Joanna Bieniasz - Krzywiec, 1.edycja Joanna Bieniasz – Krzywiec, 1.edycja

Mam bardzo pozytywne odczucia co do zajęć, dosyć ciekawy zbiór tematów do omówienia oraz ciekawi wykładowcy. Są między nami bardzo dobre relacje , wymieniamy się doświadczeniami kontaktami, poza tym część osób pracuje lub pracowała w tej branży co jest bardzo fajne przy dalszej współpracy.
Adam Junkiert, 1.edycja Adam Junkiert, 1.edycja

Odczucia po zajęciach AMM są bardzo pozytywne. Dużo wiadomości, kontaktów i możliwości. Ogólnie przyjazna, fajna grupa oraz wykładowcy.
Anna Szymczak, 1.edycja Anna Szymczak, 1.edycja

Jestem zadowolony, że mogę uczestniczyć w tych zajęciach. Bałem się na początku bo nie wiedziałem co mnie czeka, ale od samego początku czułem mocny poziom merytoryczny i organizacyjny i bardzo mi się to podobało
Jakub Sancakli, 1.edycja Jakub Sancakli, 1.edycja

Akademia – Bardzo pozytywne, przeszliśmy od ogólnych opisów, do konkretnych rzeczy i mi to bardzo odpowiada. Porządkuje wiedzę, którą posiadałem i moje wymagania są takie jakich się spodziewałem.
Konrad Bielecki, 1.edycja Konrad Bielecki, 1.edycja

Jestem mile zaskoczona atmosferą panująca na Akademii. Szczególnie wykłady dotyczące promocji, które mnie zaciekawiły i najwięcej rzeczy z nich wyniosłam szczególnie dla siebie.
Ula Kołodziejczak, 1.edycja Ula Kołodziejczak, 1.edycja

Pozytywne, dowiedziałam się sporo nowych rzeczy, poznałam fajnych ludzi. Atmosfera jest sympatyczna, relacja między uczestnikami jest super, a po Akademii spotykamy się i wymieniamy doświadczeniami.
Monika Najmoła, 1.edycja Monika Najmoła, 1.edycja

AMM ma ciekawe wykłady pełne wiedzy z życia wziętej, rozszerza pojęcia ogólne o branży muzycznej i inspiruje do działania. Do tego można jeszcze dodać ze atmosfera z zajęć jest miła i przyjemna.
Adrian Dzięcioł, 13.edycja Adrian Dzięcioł, 13.edycja

Jeżeli szukasz nowych inspiracji, poszerzenia wiedzy na temat branży muzycznej i wszystkich aspektów z nią związanych podanych przez Profesjonalistów w bardzo przystępny a zarazem angażujący sposób :)powinnaś/eś dołączyć do AMM. Nie wspomnę o uczestnikach którzy biorą udział w 13 Edycji:) Palce Lizać!!!.
Rafał Bykowski, 13.edycja Rafał Bykowski, 13.edycja

Akademia Menedżerów Muzycznych to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto planuje związać swą przyszłość z szeroko rozumianą branżą muzyczną. To szkoła dla muzyków chcących profesjonalnie zarządzać swoją karierą, a także dla managerów muzycznych pragnących liczyć się ” w branży ” i mieć do powiedzenia coś więcej niż tylko „podawajcie mój numer „. To także miejsce nawiązywania nowych i rozległych kontaktów krajowych i zagranicznych co w każdej, ale szczególnie w tej branży jest podstawą sukcesu. W końcu AMM to również takie miejsce, gdzie wiedzę czerpie się bezpośrednio u źródła, czyli od osób zawodowo i na szeroką skalę zajmujących się branżą muzyczną, od praktyków otwartych na rozmowę, poradę czy lawinę pytań.
Marek Teterycz, 13.edycja Marek Teterycz, 13.edycja

AMM to wyjątkowe miejsce zdobywania wiedzy, uzupełniania jej , miejsce spotkań osób z różnych zakresów działalności muzycznej, wymiany doświadczeń, poglądów a także wzajemnej pomocy i wsparcia na płaszczyźnie branży muzycznej, choć nie tylko.
Lokalizacja w sercu Polski łączy pasjonatów ze wszystkich zakątków kraju, profesjonalna kadra wykładowców praktyków z branży zapewnia wysoki poziom edukacji i kształtowania swojej pozycji na rynku muzycznym a program oferowany przez Akademię to niezbędnik dla każdego kto już działa lub chce działać na polu muzycznym.
Nie ważne na jakim poziomie wiedzy i zaangażowania w muzyce jesteś a wiążesz swoją przyszłość z muzyką – to miejsce jest zdecydowanie dla ciebie.
Iza Zielińska, 10.edycja Iza Zielińska, 10.edycja

A wydawało mi się że taki kozak jestem i samemu zdobędę całą wiedzę… bo przecież wszystko jest dziś na wyciągnięcie ręki… AMM to nie tylko skarbnica i wszystko spakowane w jeden pakiet! To lifestyle!
Łukasz Feldek, 10.edycja Łukasz Feldek, 10.edycja

Często znajomi pytają mnie, czy warto uczestniczyć w takiej Akademii. Zawsze wtedy odpowiadam, że nie żałuję ani grosza, bo lekcje i kontakty wyniesione z zajęć są bezcenne. Dziękuję Akademii Menedżerów Muzycznych i Przemkowi Kubajewskiemu oraz wszystkim wykładowcom i studentom.
Daria Woźnicka, 11.edycja Daria Woźnicka, 11.edycja

Konkretne zajęcia z konkretnymi, inspirującymi postaciami. Czysta przyjemność. Takich ludzi po prostu trzeba słuchać.
Mateusz Wiśniewski, 12.edycja Mateusz Wiśniewski, 12.edycja

Akademia Menedżerów Muzycznych to świetny krok dla osób, które widzą się w biznesie muzycznym i chcą się w tej dziedzinie realizować. Podczas wykładów otrzymałem wiele odpowiedzi na dręczące mnie pytania i wątpliwości. Można poznać wiele ciekawych rozwiązań w różnych aspektach. Polecam!
Mateusz Kurza, 12.edycja Mateusz Kurza, 12.edycja

To naprawdę cenne doświadczenie zdobywać wiedzę od prawdziwych ekspertów w swoich dziedzinach, będących przy tym bardzo otwartymi i serdecznymi osobami.
Karolina Kozłowska, 11.edycja Karolina Kozłowska, 11.edycja

Wspaniałe zajęcia! Uczyć się od pełnych pasji profesjonalistów to czysta przyjemność!
Dominika Ryczywolska, 11.edycja Dominika Ryczywolska, 11.edycja

Od pierwszych zajęć kształtowała mi się pewna opinia o Akademii, i po kolejnym rewelacyjnym zjeździe śmiało i dumnie mogę stwierdzić ze jest to najlepsze miejsce na ziemi. Dziękuję wam wszystkim i do zobaczenia
Dawid Gruszka, 11.edycja Dawid Gruszka, 11.edycja

Wybór tej Akademii to najlepsze, czego mogłam dokonać w zakresie własnego rozwoju. Tak cudowne przedsięwzięcie przepełnione pasją, profesjonalizmem, ogromną wiedzą doskonałych prowadzących i przede wszystkim niesamowitą energią uczestników!
Aleksandra Dyrna, 11.edycja Aleksandra Dyrna, 11.edycja

Pomimo ukończonej edycji jestem czynnym uczestnikiem kolejnych zjazdów. Nie przestaje mnie zadziwiać wciąż podnosząc poprzeczkę z zajęcia na zajęcia.
Marika Swat, 9.edycja Marika Swat, 9.edycja

Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w wykładach, bo bardzo dużo przydatnych rzeczy się nauczyłam. A tak w ogóle to dzięki temu, że mówiliście na Akademii o pomocy dla artystów to otrzymałam z mężem taką pomoc finansową i można powiedzieć, że nawet opłaty za AMM się zwróciły .
Marika Swat, 9.edycja Magdalena Łągiewska, 17.edycja

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.