O nas

CEL

Celem powstania Akademii jest tworzenie i kształcenie kadry menedżerskiej, gotowej do współpracy z artystami i zespołami, oraz do skutecznego działania na rynku muzycznym. Przygotowujemy ludzi do profesjonalnego zarządzania muzyką, wpływając tym samym na poprawę warunków polskiego rynku muzycznego.

JAK TO REALIZUJEMY?

Akademia Menedżerów Muzycznych postawiła na praktykę, w związku z tym wykładowcami Akademii są jedne z najważniejszych postaci na polskim rynku muzycznym. Ludzie, którzy od lat tworzą ten rynek, mają na celu dzielenie się z Wami swoją wiedzą, aby móc wspólnie go rozwijać. Dlatego oprócz zajęć teoretycznych, duży nacisk kładziemy na praktykę. Konkretne przykłady i rozwiązania, które pokażą w jaki sposób osiągać założone cele.

CZEGO UCZYMY?

Program nauczania został skonsultowany z ekspertami rynku muzycznego. Przedmioty są dobrane w taki sposób, aby przyszli managerowie w pełni odnajdywali się w środowisku, w którym przyjdzie im pracować. Od zajęć z historii muzyki, przez przedmioty związane z organizacją tras koncertowych, promocję w mediach, wizerunek sceniczny, prawo, po proces produkcji płyt i klipów. Listę przedmiotów znajdziecie tutaj.

KTO TWORZY KADRĘ WYKŁADOWCÓW?

Właściciele wytwórni muzycznych, prawnicy specjalizujący się w prawach autorskich, organizatorzy dużych koncertów i festiwali, ludzie współpracujący z artystami światowego formatu, realizatorzy oraz producenci muzyczni. Oprócz stałych wykładów Akademii Menedżerów Muzycznych, będziecie mogli brać udział w spotkaniach ze znanymi postaciami polskiego rynku muzycznego, managerami największych polskich gwiazd, a także managerami znanych zespołów zagranicznych.

KTO JEST ORGANIZATOREM AKADEMII?

Organizatorem jest firma Personal Vertigo Przemysław Kubajewski będąca właścicielem marki Akademia Menedżerów Muzycznych. W razie pytań, prosimy o kontakt z właścicielem i dyrektorem zarządzającym Akademii, Przemkiem Kubajewskim (p.kubajewski@akademiamm.pl tel: +48 516 086 068)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.