AMM

Patronat AMM: Destroyers zagra 11. stycznia w Dąbrowie!

Zespołem, który dołączy do Line-upu imprezy „Pół wieku w chaosie”, będącej jednocześnie koncertem jubileuszowym z okazji okrągłej rocznicy urodzin prezentera radiowego Pawła Pawulona Mielczarka będzie…

DESTROYERS – www.facebook.com/destroyersPl

Założona w 1985 roku formacja Destroyers – powróciła do życia pod koniec 2018 roku po ponad 25 latach od rozpadu. Impulsem do powrotu było zaproszenie do wzięcia udziału w koncercie z okazji 30. rocznicy wydania debiutanckiej płyty „Noc Królowej Żądzy” (1989). Koncert powrotny w marcu tego roku okazał się sukcesem, zebrał mnóstwo przychylnych opinii i spowodował, że zespół podjął decyzję o dalszej działalności, kolejnych koncertach, a nawet rozpoczął prace nad premierowymi utworami z myślą o trzeciej płycie. Wiadomo, że nowe utwory będą utrzymane w charakterystycznym dla zespołu stylu. W podobnym klimacie miałaby być utrzymana również okładka.

Dorobek wydawniczy zespołu zamyka płyta wydana w 1991 roku, zatytułowana „The Miseries of Virtue”. Zespół rozpadł się kilka lat po jej wydaniu. Wcześniej jednak odniósł wiele sukcesów grając na najważniejszych imprezach w tym kraju, jak Festiwal w Jarocinie, czy kilkukrotnie na Metalmanii obok zespołów z czołówki światowego metalu.

 Występy Destroyers to nie tylko muzyka, to niesamowite przedstawienia, które trzeba zobaczyć na żywo!

 Przypominamy, ze wcześniej ogłoszono, że na imprezie zagrają Fabryka Kości i Spatial. Kolejne zespoły, które wystąpią na urodzinach Pawulona ( w tym jeden zagraniczny) poznamy niebawem.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.