AMM

Gabi Drzewiecka wykładowczynią Akademii Menedżerów Muzycznych

Zawsze przed rozpoczęciem jesiennej edycji Akademii Menedżerów Muzycznych lekko zmieniamy skład wykładowców AMM. W tym roku również przekażemy wam dobre wieści, które dotyczą nowej współpracy Akademii ze specjalistami z branży. Dziś ujawniamy pierwszą, fantastyczną osobę. Wykład w 17.edycji AMM poprowadzi Gabi Drzewiecka.

Gabi nie trzeba przedstawiać, to świetna dziennikarka muzyczna, z wieloletnim już doświadczeniem. Rozpoczęliśmy z nią współpracę ze względu na to, że Gabi od dawna mocno angażuje się w promocję początkujących artystów. U nas poprowadzi zajęcia z prawidłowego i skutecznego kontaktu z mediami.

BIO:

Dziennikarz muzyczny, mgr Psychologii w języku angielskim na Uniwersytecie Warszawskim (Warsaw International Studies in Psychology).

Związana m.in. z grupą TVN, pisze dla Odlotu – magazynu kulturalnego, publikowanego w Newsweeku online oraz Mediaklubie. Przez wiele lat pracowała w Chillizet, w którym prowadziła autorską audycję muzyczną„Gabinet Dźwięku”.

Jest członkiem Akademii Fonograficznej oraz członkiem jury Paszportów Polityki w muzyce popularnej. Współtworzy Olivia Stars, cykliczne wydarzenie kulinarno – muzyczne w Gdańsku.Współprowadziła galę Fryderyki 2021, wielokrotnie współprowadziła Sylwester TVN czy też Top of The Top Sopot Festival. Przeprowadziła mnóstwo wywiadów z największymi gwiazdami, takimi jak Ed Sheeran, Dua Lipa, Sting, G Eazy, Erykah Badu czy też Depeche Mode, Jack White, Linkin Park, Jamiroquai itd.

(fot. Piotr Tarasewicz)

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.