Artysta/Menedżer maja: Hania Rani/!K7/Von Der Haardt/Gondwana Records/Beata Wrona

Nim się obejrzeliśmy, skończył się maj, więc czas na podsumowanie ubiegłego miesiąca. Pomimo braku koncertów oraz spowolnionego procesu wydawniczego w naszym kraju, jury NAGRODY AMM 2020 mieli nie lada zagwozdkę przy wyborze laureatów. Wybór padł na Hanię Rani, która właśnie, w wersji cyfrowej, wydała drugi solowy album, zatytułowany Home.

Od razu należy wspomnieć, że to drugie już wyróżnienie Artystki w ramach naszej akcji. Pierwsze miało miejsce w kwietniu 2019, jednocześnie w zestawieniu całego roku Hania wraz z managementem zajęła trzecie miejsce.

Album Home zbiera same pozytywne recenzje, bo faktycznie (także wg nas) jest znakomity. Niesamowite jest to, że mimo tak nieoczywistej i niełatwej w odbiorze muzyki, Hania Rani zyskuje dużą popularność oraz rozpoznawalność. To też zasługa bardzo dobrej, mądrej i wyważonej promocji, ukazującej szczerość i wdzięki samej Artystki i jej muzyki. Począwszy od teledysków promującej płyty po wywiady z Hanią w roli głównej – wszystko urzeka. Co również ważne, Hania zdobywa wspomnianą wcześniej popularność również poza granicami naszego kraju. Trzymamy kciuki za nią, na każdym polu działania.

(fot.Alfheidur Erla Gudmundsdottir)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.