AMM

Freddie Gibbs zamyka line-up HHK 2019!

Do otwarcia bram najsłynniejszej hiphopowej imprezy w tej części Europy zostało już zaledwie 20 dni, a organizatorzy w tym momencie zdecydowali się ogłosić prawdopodobnie najgłośniejszą ksywę tego roku. Program osiemnastej już edycji czeskiego Hip Hop Kempu zamyka autor najlepszej dotychczas wydanej rap płyty tego roku – Freddie Gibbs.

Kapitalne flow, przeszywające wersy, nienaganna stylówka i absolutnie kozackie bity Madliba – Gibbs ma WSZYSTKO, aby jego tegoroczny występ na Kempie przeszedł do historii jako jeden z najlepszych koncertów w historii Festiwalu! Gość, który bez dwóch zdań rozbił tegoroczną grę kapitalną Bandaną jest od od kilku tygodni na ustach całego rapowego świata. Niezależnie od tego, czy bliżej Ci do starej, czy do nowej szkoły ten materiał pochłonie Cię w całości i nie będziesz mógł się od niego uwolnić. 5 gwiazdek od HipHopDX, 5 gwiazdek w Guardianie, 5 gwiazdek w NME, to nie jest dzieło przypadku. Występ Freddiego na kempowej osiemnastce będzie wydarzeniem, o którym będziemy rozmawiać latami! Can’t wait!

Tym samym lineup Kempu, który odbędzie się między 15-17 sierpnia w oddalonym o 50 km od polskiej granicy Hradec Kralove możemy uważać za zamknięty. W tym roku ponownie mamy tu do czynienia z połączeniem złotej ery (m.in. Pharaohe Monch, Tech N9ne, Masta Ace & Marco Polo, Smif-N-Wessun, Dope D.O.D. czy Hocus Pocus) z nową falą (m.in. Token, Masego, EarthGang, Black Milk, YBN Nahmir) i polskimi raperami (m.in. Sarius, Słoń, Bisz B.O.K., Włodi, Mielzky, Tede). Wszyscy wiemy jednak, że HHK to nie tylko koncerty, ale prawdziwe święto całej kultury hip-hopowej, z bitwami freestyle’owymi, turniejami breaka, ściankami graffiti i całą masą pozytywnych ludzi wokół!

Jeśli jeszcze nie masz swojego biletu, to ostatni dzwonek, aby się w niego zaopatrzyć! W sprzedaży są jeszcze karnety zapewniające wejście na wszystkie 3 dni festiwalu, oraz poprzedzający go, środowy warm-up. Bilety oraz więcej informacji znajdziecie na oficjalnej, polskiej stronie imprezy – www.hhk.pl.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.