AMM

Artysta/Menedżer czerwca: Kali/Marta Nizio Bashesh

W końcu ujawniamy kto wygrał u nas w czerwcu. Otóż decyzją jury zwyciężył Kali, wyróżnienie należy się również Marcie Nizio.

Jest to efekt Chudego chłopaka, albumu, który Kali (producentem jest Magiera) wydał właśnie w czerwcu i któremu towarzyszy bardzo dobra, spektakularna wręcz ale też przemyślana strategia promocyjna. Natomiast nie można również odmówić tutaj sukcesu artystycznego – zarówno fani (co widać po OLISie), jak i również krytycy oraz branża bardzo wysoko ocenili ten album. Dlatego to połączenie nie mogło przejść bez echa – nasi jurorzy niemal jednogłośnie podjęli decyzję.

Ukłony także dla niezwykle doświadczonej w branży hip hopowej Marty Nizio – za wspomnianą wcześniej otoczkę medialno – koncertową.

Również lipiec może należeć do rapera, ponieważ pod koniec miesiąca, w katowickim Mega Clubie będzie miał miejsce koncert jubileuszowy (20 lat na scenie) Kaliego. Z zapowiedzi wygląda to niesamowicie, wiemy też,że w tym czasie nadciągną na Śląsk tłumy z całej Polski. To może sprawić, że będzie to jeden z żelaznych kandydatów to wygrania nagrody głównej za cały 2019 rok.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.