AMM

Cyfryzacja i digital w branży muzycznej – zajęcia w odświeżonej formule poprowadzi Agnieszka Gos (AGORA)

Do programu Akademii Menedżerów Muzycznych powracają zajęcia w całości poświęcone cyfryzacji i digitalowi. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Gos, Manager ds. Dystrybucji Cyfrowej w Wydawnictwie Agora.

Na początku słowa wyjaśnienia od dyrektora AMM, Przemka Kubajewskiego: Oczywiście elementy cyfry i digatalu pojawiały się w ostatnim czasie na naszych zajęciach, ale w związku z zapotrzebowaniem naszych studentów na kompleksową wiedzę, pozwalającą na dystrybucję swojej muzyki choćby w serwisach streamingowych, postanowiliśmy wrócić do tematu w pełni i mocno go odświeżyć. Wybór Agnieszki Gos był bardzo świadomy, bo to niezwykle doświadczona osoba, jeśli chodzi o digital na polskim rynku.

Agnieszka od kilkunastu lat związana jest z branżą muzyczną. Aktualnie, jako Manager ds. Dystrybucji Cyfrowej odpowiada za projekt Agora Digital Music, komórkę powstałą w 2016 roku, dzięki której Wydawnictwo Agora prowadzi bezpośrednią dystrybucję swoich nagrań na platformach cyfrowych, a także świadczy usługi pośrednictwa dla innych wytwórni i artystów w tym zakresie. Wcześniej, jako Head of Music odpowiadała za współpracę z artystami/wytwórniami, a także rozwój usług dla klientów muzycznych w sieci wielokanałowej w YouTube. Początki kariery w branży to blisko 9 lat współpracy z firmą zajmującą się dystrybucją cyfrową muzyki. Posiada szeroki zakres wiedzy z zakresu dystrybucji muzyki w sieci: od technicznych aspektów, poprzez promocję, kwestie formalne oraz rozliczenia.

Zajęcia odbędą się w ramach aktualnych edycji ale także również w planie 15.edycji AMM, na którą aktualnie rekrutujemy. Są jeszcze wolne miejsca, także zainteresowanych prosimy o konktakt: 570 026 866 lub info@akademiamm.pl

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.