AMM

FONOBO Pitcher nawiązało współpracę z międzynarodową artystką. Do akcji dołączyła Jea Mira

Projekt FONOBO Pitcher nie zważa na przeciwności losu i nadal prężnie promuje kolejnych młodych artystów. Do akcji dołączyła właśnie działająca w Londynie międzynarodowa wokalistka Jea Mira. Jej debiutancki singiel pt. „In Blue” ukaże się 28 października 2020 r.

Jea Mira mieszka i tworzy w Londynie. Debiutuje na scenie muzycznej dzieląc się mistyczno-lirycznym brzmieniem i rozmarzonym wokalem. Swoją muzyczną wrażliwość kształtowana na ikonach muzyki popularnej, takich jak Rihanna, na wybitnych feministycznych autorkach, takich jak Lorde, oraz na kultowych bandach, takich jak Fleetwood Mac. Z kolei pracując nad debiutanckim materiałem zdecydowała się umiejscowić swoją artystyczną wizję w dźwiękach popu, ale alternatywnego.

Jea systematycznie łamie muzyczne schematy i wzorce na przykład używając do komponowania jedynie swojego głosu. Dzięki swojej oryginalności dostarcza mainstreamowej muzyce pop dużo świeżości i mnóstwo interesujących perspektyw.

Ta niesamowicie zdolna i barwna artystka właśnie dołączyła do akcji FONOBO Pitcher zainicjowanej przez wytwórnię FONOBO Label. Jej pierwszy singiel pt. „In Blue” ukaże się już 28 października 2020 r.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swojątwórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, Kulturalne Media oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

Sprawdzaj co słychać u Jea Miry:

FB: https://www.facebook.com/jeamiramusic

IG: https://www.instagram.com/jeamira/

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher:
https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher:
Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/
Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/
YouTube: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.