AMM

Rozpoczęcie rekrutacji do 18.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych

Akademia Menedżerów Muzycznych rozpoczyna rekrutację do 18.już edycji. Jak zwykle, będą udoskonalenia, drobne modyfikacje, które sprawiają, że AMM umacnia swoją pozycję w polskiej branży muzycznej.

Z pewnością pewną zmianą jest to, że zajęcia będą jednocześnie odbywać się stacjonarnie oraz online. Ci, którzy śledzą Akademię Menedżerów Muzycznych wiedzą, że obecna edycja zaczęła się tylko online. Jak tłumaczy dyrektor Akademii, Przemek Kubajewski: Wynika to tylko i wyłącznie z tego, że ograniczenia czerwonej strefy nie pozwalają na to, żeby przeprowadzać w pełni i komfortowo zajęcia dla tak dużej grupy, którą posiadamy. Chcemy też jawić się jako organizatorzy odpowiedzialni i rozważni, którzy dbają o bezpieczeństwo studentów i ich bliskich. Dlatego też stworzyliśmy taki program online, żeby nie odbiegało to od tradycyjnych zajęć, zarówno merytorycznie jak i pod względem atmosfery. Jesteśmy po pierwszym zjeździe i dostajemy bardzo pozytywne głosy. Dodaje: W lutym z pewnością zajęcia będą mogły odbywać się już na innej zasadzie, na pewno zapewnimy takie warunki, żeby było bezpiecznie. Jednak ciągle będziemy też prowadzić transmisję online dla naszych uczestników, więc te osoby, które nie będą chciały lub nie będą mogły przyjechać do Warszawy, będą mogły brać pełnoprawny udział w zajęciach bez wychodzenia z domu.

AMM przyszykowało też lekkie zmiany, wiemy już o nowych wykładowczyniach czyli Gabi Drzewieckiej i Magdzie Dubrawskiej. Organizatorzy zapowiadają jeszcze kolejne modyfikacje, w tym wykład dotyczący pozyskiwania funduszy z instytucji publicznych.

Edycja rozpocznie się w lutym 2021 i będzie trwać do stycznia 2022. W zakładce oferta dostępne są już wszystkie terminy zajęć. Dla wszystkich, którzy zapiszą się jak najszybciej, przewidziane są odpowiednie promocje. Wszelkie pytania tradycyjnie prosimy kierować telefonicznie (570 026 866) lub mailowo (info@akademiamm.pl).

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.