AMM

FONOBO Pitcher powiększa skład. Już 5 listopada 2020 ukaże się debiutancki singiel Janna

Projekt FONOBO Pitcher ogłasza nowych artystów z prędkością światła i zapowiada debiut kolejnej perełki. Już 5 listopada 2020 r. ukaże się pierwszy singiel Janna.

Jann ma dwadzieścia jeden lat, mieszka w Londynie i studiuje songwriting na prestiżowej uczelni BIMM, którą ukończyli m.in James Bay i George Ezra. Wcześniej uczęszczał do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry i śpiewał w chórze. Jest kontratenorem a jegogłos ma czterooktawową skalę. Jann to wszechstronny i uzdolniony wokalista, który, pomimo klasycznego wykształcenia, w swojej twórczości jest zorientowany na ambitny pop i muzykę alternatywą.

Debiutancki singiel Janna pt. „Do you wanna come over?” ukaże się już 5 listopada 2020 r. w ramach projektu FONOBO Pitcher prowadzonego przez wytwórnię muzyczną FONOBO Label.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, Kulturalne Media oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

Sprawdzaj co słychać u Janna:

FB: https://www.facebook.com/Jann.officialmusic

IG: https://www.instagram.com/jann_music_/

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher: 

https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher: 

Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/

Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/

YouTube: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.