AMM

Artysta/Menedżer stycznia 2019: Holak & Frosti Rege/Piotr Zajączkowski

W tym tygodniu rozstrzygnie się kwestia zwycięzców Nagrody AMM 2018 i zwycięzców rocznych, tymczasem, jury w nowym składzie podjęło decyzję o przyznaniu wyróżnienia stycznia 2019. Pierwszymi laureatami w tym roku są Holak i Frosti Rege wraz z menedżerem, Piotrem Zajączkowskim.

Gdy dowiedzieliśmy się, że Panowie wydadzą wspólny album, byliśmy bardzo ciekawi, bo to jednak dwa zupełnie inne światy. Ciekawość została zaspokojona, zadowolenie również. Nie tylko nasze, bo jury, dzięki większości głosów zdecydowało o ich wyróżnieniu. Zresztą możemy spokojnie przekazać opinię jednego z naszych ekspertów, Mateusza Torzeckiego: który oddał głos na Holaka i Frostiego, cyt: … za kontrast, który składa się w logiczną całość. Muzyka i słowo z bardzo przemyślaną koncepcją videoklipów oraz oprawy graficznej – zarówno albumu jaki i singli.

Wyróżnienie należy się również dla Piotra Zajączkowskiego, menedżera, który choć zajmuje się tym projektem         z ramienia wytwórni, która ich wydała, czyli Universal Music (dla nich również gratulacje!), to wcale nie został mu on narzucony, to on sprowadził chłopaków z pomysłem do wytwórni i już tam wszystko zostało sfinalizowane. Muzyka, jest tu bardzo spójna zarówno z promocją jak i wizualizacją, stąd wyróżnienie.

Tym samym mamy pierwszego, bardzo mocnego kandydata do Nagrody rocznej AMM 2019.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.