Artysta/Menedżer maja: Stanisława Celińska/Maciej Muraszko

Jury Nagrody Akademii Menedżerów Muzycznych wytypowało, jako zwycięzców, tandem Celińska – Muraszko, który uraczył nas wspaniałym albumem Malinowa…

Dwa tygodnie temu publikowaliśmy recenzję tego wydawnictwa, czując już wtedy, że mają oni ogromną szansę na wygraną w naszym plebiscycie. O samej płycie napisaliśmy dużo, jednak trzeba wspomnieć, że sama muzyka to nie wszystko, także działania promocyjne, które wykonała management i wytwórnia (i tu ukłony za ogromną pracę i zaangażowanie dla firmy MUSICOM – Elżbieta Kiernicka i Beata Reizler fantastycznie wykonują te zadania). Co ciekawe, menedżer Pani Stanisławy, Maciej Muraszko, jest też przecież kompozytorem wszystkich utworów na albumie oraz jego producentem – człowiek naprawdę wielu talentów.

Wszystko to sprawiło, że właśnie wczoraj Malinowa… zadebiutowała na 3.miejscu OLIS. To ogromny sukces, bo już wiemy, że nie jest to muzyka „na czasie”, według obowiązujących trendów. A jednak ta muzyka urzekła słuchaczy (o czym też świadczą bardzo dobre recenzje), to zostało docenione przez jury. Jeszcze raz wielkie gratulacje!

(foto: Empik)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.