AMM

Artysta/Menedżer lutego: Błażej Król/ART2 Music – Kacper Twardowski, Paweł Walicki

Podkręcamy tempo i już teraz przedstawiamy laureatów ubiegłego miesiąca w ramach NAGRODY AMM 2023. Są nimi, dobrze znani z naszych wyróżnień, Błażej Król oraz ekipa ART2 Music. Wszystko za sprawą nowego albumu Błażeja „W każdym (polskim) domu”.

Błażej Król przyzwyczaił słuchaczy do regularności w wydawaniu oraz trzymania niezwykle wysokiego poziomu na tychże płytach. Tak jest i teraz – „W każdym (polskim) domu” to kolejna, bardzo dobra pozycja w jego dyskografii. Z jednej strony świeża, zaskakująca pomysłami, gośćmi itp., z drugiej będąca konsekwencją jego niepowtarzalnego stylu. Wyróżnia się też promocja, dlatego po prostu trzeba było wyróżnić ten projekt. Tutaj gratulacje dla firmy ART2 Music, z Pawłem Walickim na czele (naszym wieloletnim wykładowcą, czym się szczycimy) oraz bezpośrednio pracującym z Artystą, Kacprem Twardowskim. Dobra robota!

Przy okazji warto dodać, że Błażej Król jest obecnie rekordzistą jeśli chodzi o wyróżnienia w ramach comiesięcznych wyróżnień NAGRODY AMM. Ma ich już 3 (2018, 2019, 2023). Tuż za nim, z dwoma, plasują się: Hania Rani (2019, 2020), Sokoł (2019, 2021), Robert Cichy (2018,2020) i Bass Astral x Igo (2018, 2019).

 

fot. Kamil Kotarba

 

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.