AMM

Rewolucyjna edycja – 23. Rozpoczynamy rekrutację!

Właśnie rusza nabór do 23.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Zmiana ceny (na niższą) to nie jedyna nowość. AMM, która w styczniu świętowała 10.lecie działalności edukacyjnej wciąż się rozwija, by spełnić oczekiwania uczestników i absolwentów Akademii.

 

A wszystkich osób, związanych z Akademią (zarówno uczestników jak i absolwentów) jest już 500 osób. To jednak dla mnie cały czas początek drogi. Ciągle się rozwijamy, ale też kształtujemy ludzi z branży – mówi właściciel i dyrektor zarządzający AMM, Przemek Kubajewski. To naprawdę ogromna radość widzieć, jak ludzie, którzy jeszcze kilka lat temu byli uczestnikami, dziś pracują w firmach fonograficznych, tworzą festiwale, prowadzą ważnych w Polsce (i nie tylko) Artystów – dopowiada.

23.edycja zacznie się w październiku tego roku (szczegółowy harmonogram tutaj). Co się zmieni? Z pewnością zaskoczeniem, jak najbardziej pozytywnym, jest zmiana ceny na niższą. Z regularnej 7900 zł na 7100 zł. Zniknęło też oprocentowanie większej części opcji ratalnej oraz możliwości naprawdę sporych obniżek przy zapłacie całości. Szczegóły oferty pozna każda osoba, która napisze na info@akademiamm.pl.

Szykują się też lekkie zmiany w kadrze. To jest akurat normalny proces, bo w AMM zawsze stawialiśmy na wykładowców, którzy mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem a wiadomo, branża mocno się rozwija – mówi Kubajewski. Zapowiada również pewne powroty do kadry znakomitych specjalistów. Ale o tym już w osobnych artykułach prasowych.

Akademia w tym roku stawia również na współpracę z festiwalami pod kątem wolontariatów, staży i praktyk. Osoby, które do okresu wakacyjnego zapiszą się do szkoły i będą chciały uczestniczyć w tych akcjach, jak najbardziej będą mogły.

Bardzo ważne, co ciągle podkreślamy, że coraz więcej firm i instytucji zgłasza się do nas z prośbą o polecenie pracowników, menedżerów itp., dlatego dzięki AMM możesz szybko zdobyć nową pracę, taką, jaką sobie wymarzysz!

 

 

 

 

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.