Artysta/Menedżer lipca: Taco Hemingway/Jan Porębski

Ogłaszamy kolejnych laureatów miesiąca w ramach NAGRODY AMM 2019. W lipcu zwyciężyli Taco Hemingway wraz ze swoim menedżerem, Janem Porębskim. Ta wiadomość z pewnością nikogo nie dziwi i jest to wyróżnienie całkowicie zasłużone.

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych obecnie artystów na polskiej scenie i to bez podziału na gatunki. Dlatego gdy ogłasza swoje działania – koncerty, płyty (a w przypadku tego drugiego robi to regularnie co wakacje) pewnym jest, że będzie szum. Jurorzy NAGRODY AMM oceniają jednak nie stopień popularności a pomysłowość, innowacyjność itp. POCZTÓWKA Z WWA, LATO 2019 i promocja albumu miała (i ma) jak najbardziej wszystkie te cechy. Na początku budowanie napięcia poprzez prezentowanie gości, następnie bomba z wcześniejszą niż zapowiadano wcześniej publikacją materiału w serwisach streamingowych. Byliśmy zaskoczeni, że dosłownie chwilę po premierze pojawiły się wnikliwe (i pozytywne) recenzje, choćby Jarka Szubrychta na stronie Gazety Wyborczej.

Duża w tym zasługa menedżera, Jana Porębskiego, któremu również gratulujemy, bo jego praca z Taco (nie tylko przy tej płycie ale w ogóle) robi bardzo duże wrażenie. W tym przypadku jakość muzyki połączona z wysokim poziomem pracy menedżerskiej dała ogromny sukces. Gratulujemy!

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.