Artysta/Menedżer kwietnia 2019: Hania Rani/!K7/Ralf Diemetr/Gondwana Records/Beata Wrona

Wyróżnienie za kwiecień w ramach Nagrody AMM 2019 otrzymuje Hania Rani wraz ze swoim zapleczem wydawniczym, bookingowym oraz managementowym. Tym samym Hania przełamuje passę środowiska rapowego, które dotychczas wygrywało w obecnej edycji naszej nagrody.

Jury Nagrody AMM wyróżniło Hanię przede wszystkim za album Esja, który został wydany na początku kwietnia przez Gondwana Records. To naprawdę piękna i poruszająca muzyka. Jednak należy pamiętać, że Nagroda AMM to także działania promocyjne, managementowe. I tutaj również dostrzegliśmy duże zasługi całej ekipy (które wymieniona jest poniżej), bo muzyka tylko i wyłącznie instrumentalna nie wzbudza przecież aż takiej popularności, a tutaj mamy i dobrą prasę, a także zapełnione sale i miejsca koncertowe. Świadczy to o spójności, ale też odwagi w promocji tego typu muzyki. Za to wielkie ukłony, zwłaszcza, że działania Hani Rani przekraczają granice Polski Dlatego gratulacje dla: agencji !K7 zajmującej się managementem (firma zajmuje się oczywiście też innymi Artystami, chociażby Tricky’ym), Ralfowi Diemetrowi (agencja bookingowa von der haardt), wspomnianej już firmie fonograficznej Gondwana Records i Beacie Wronie zajmującej się PRem Hani w Polsce. W tej materii gratulujemy także samej Artystce, bo widać, że także ma ona ogromny wpływ na wszystkie kwestie poza muzyczne.

Na koniec warto dodać, że Hania Rani jest laureatką tegorocznych Sanek (nagrody Gazety Wyborczej dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce), także te wyróżnienia to dla niej nic nowego. Na pewno też o Esji będzie głośno pod koniec roku, z tytułu wielu podsumowań na najlepsze płyty 2019.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.