AMM

Akademia Menedżerów Muzycznych w Strefie Spotkań Face2Face

Zapraszamy na kolejne wydarzenie Akademii Menedżerów Muzycznych! 
Od ponad dekady działamy, aby łączyć ludzi muzyki i tworzyć przestrzeń do współpracy nie tylko w branży muzycznej, ale również w innych dziedzinach. Teraz wkładamy nasze wysiłki w nowy obszar i z ogromną radością ogłaszamy cykl spotkań, które to umożliwią!
Jako Akademia Menedżerów Muzycznych związani jesteśmy ze Śląskiem, więc naturalnym wyborem jest organizacja wydarzenia właśnie w Katowicach:
🗓️ Data: 22 czerwca
⏰ Godzina: 16:30 (całość trwać będzie do dwóch godzin)
📍 Miejsce: Strefa Spotkań Face2Face, ul. Żelazna 2, Katowice
Podczas tego wyjątkowego spotkania czeka nas mini warsztat pt. „Jak zaistnieć ze swoją twórczością w czasach przesytu?”, który dostarczy cennych wskazówek dla rozwijających się artystów. Ponadto, będziemy mieli przyjemność gościć wybitne osobistości branży muzycznej, które wezmą udział w panelu dyskusyjnym. Szczegóły oraz informacje o naszych gościach będą sukcesywnie przedstawiane.
Nie przegap okazji, aby zgłębić tajniki sukcesu w dziedzinie muzycznej i nawiązać cenne kontakty. Bądź częścią naszego wyjątkowego wydarzenia!
Serdecznie zapraszamy wszystkich z Aglomeracji Śląskiej, ale również otwieramy drzwi dla osób z innych regionów kraju i ze świata, które mają ochotę przyjechać!
Dołącz do nas na spotkanie Akademii Menedżerów Muzycznych. Zapisy otwarte, ilość miejsc ograniczona! ➡️ REJESTRACJA
Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.