AMM

Artysta Menedżer kwietnia: Daria ze Śląska/ Agata Trafalska (Jazzboy)

Odsłaniamy kolejne, comiesięczne karty. Dziś mamy przyjemność ogłosić, że kwietniowe wyróżnienie w ramach NAGRODY AMM 2023 otrzymuje Daria ze Śląska, wraz z producentką wykonawczą, Agatą Trafalską.

Daria ze Śląska to artystka, której z ogromną ciekawością przyglądamy się już od jakiegoś czasu. Świetne single, bardzo ciekawe podejście do wizerunku i promocji… Jej debiutancki solowy album zweryfikował jak to brzmi i wygląda w całości. I okazało się, że jest jeszcze lepiej. To opinia nie tylko jurorów NAGRODY AMM, ale też ludzi z branży i przede wszystkim fanów. Pełna sala podczas Next Fest w Poznaniu, pierwsza pozycja na New Music Friday w dniu premiery albumu – czego chcieć więcej przy tak udanym początku. „Daria ze Śląska tu była” to bardzo dojrzała, mądra i ciekawa płyta. Jej spójność z formą promocji i działań pozamuzycznych również budzi podziw – dlatego w tym miejscu ukłony dla Agaty Trafalskiej i firmy Jazzboy.

Na ten moment, to najlepszy debiut ostatnich miesięcy, a mamy wrażenie, że Daria i jej team, tak naprawdę dopiero zaczęli się rozkręcać!

 

fot. Adam Słomiński

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.