AMM

Wojciech Dymaczewski – nowy wykładowca Akademii Menedżerów Muzycznych

W najbliższy weekend w roli wykładowcy AMM debiutuje Wojciech Dymaczewski, Public Relations Manager, odpowiedzialny za promowanie Artystów w Agorze. I właśnie z promocji, tym razem w mediach poza internetowych, Wojtek poprowadzi zajęcia oraz warsztat.

Wojciech Dymaczewski przez lata swojej kariery zawodowej, teraz w Agorze, wcześniej w Mystic Production, zajmował się promocją takich Artystów jak m.in. Lao Che, Doda, KAMP!, Björk, Yung Lean, Deep Purple i wielu innych. Dymaczewski pracował również jako dziennikarz muzyczny, m.in. w  Radiu Poznań, oraz jako główny koordynator poznańskich juwenaliów.

Jego doświadczenie i wiedza sprawiło, że został zaproszony przez nas do poprowadzenia zajęć, które na pewno wniosą bardzo dużo do programu Akademii. Temat dotyczący promocji w tzw. mediach tradycyjnych jest nowością. Oczywiście wcześniej, na innych zajęciach pojawiały się elementy tych zagadnień, jednak nie były one wyodrębnione w osobny warsztat a w zalewie cyfrowym warto pamiętać i skupić się, że odbiorców tych mediów jest bardzo dużo i jest to bardzo wartościowy target. Dlaczego? O tym szczegółowo na naszych zajęciach.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.