AMM

Rusza rekrutacja do 15.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych

Akademia Menedżerów Muzycznych właśnie rozpoczyna rekrutację do 15.edycji szkoły. AMM w ciągu tych poprzednich wyszkoliła już ponad 250 absolwentów, którzy doskonale odnaleźli się w rodzimej branży muzycznej. Tym razem hasłem przewodnim jest jeszcze więcej narzędzi promocyjnych, które oferuje Akademia.

Akademia Menedżerów Muzycznych jest już znaną marką, głównie dzięki wspomnianej wcześniej liczbie osób w niej wyszkolonych. 250 osób robi wrażenie, a jeśli dołoży się do tego informację, że absolwenci pracują w największych firmach fonograficznych w Polsce oraz agencjach koncertowych oraz prowadzą topowych Artystów, to wrażenie znacznie wzrasta.

W nadchodzącej, 15.edycji szkoły zwiększa się liczba godzin związanych z promocją Artystów lub danych projektów. Jak mówi dyrektor szkoły, Przemek Kubajewki: Chcemy jeszcze bardziej położyć nacisk na skuteczne narzędzia promocyjne, dlatego zwiększyliśmy liczbę godzin z tego zakresu oraz rozszerzyliśmy program o wyodrębnione zajęcia z promocji w mediach poza internetowych. Oczywiście, internet jest wiodący w szerzeniu popularności muzyki, ale w zalewie tych wszystkich nowych rzeczy warto też wrócić do tradycyjnych mediów, które ciągle mają się dobrze i mają duże audytorium. Dlatego AMM zaprosiła nowego eksperta, Wojciecha Dymaczewskiego z firmy Agora, który prowadzi te zajęcia. Agora jest obecnie gigantem jeśli chodzi o polską fonografię, pozyskuje nowych Artystów i bardzo dobrze ich promuje. Dodatkowo Wojtek Dymaczewski to świetny menedżer ale też człowiek, który bardzo dobrze prowadzi warsztaty i ma fantastyczny kontakt ze studentami – mówi Kubajewski.

Oprócz wspomnianych zajęć program nie zmieni się znacznie, Akademia ciągle kładzie nacisk na produkcję koncertów, warsztaty z bookingu, działania międzynarodowe czy prawo w branży.

15.edycja Akademii Menedżerów Muzycznych rozpocznie się w październiku, jednak na ograniczoną liczbę miejsc, warto zapisać się wcześniej (powodem tego są też znaczne zniżki na początku rekrutacji).  Dodatkowym autem szkoły jest to, że każda osoba, która zostanie członkiem AMM, może korzystać ze wszystkich zajęć nawet po zakończeniu swojej edycji.

Więcej informacji o naborze można znaleźć na stronie internetowej www.akademiamm.pl. Wszelkie pytania można zadawać również mailowo (info@akademiamm.pl) lub telefonicznie (570 026 866).

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.