AMM

Rekrutacja do 17.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych rozpoczęta!

Rozpoczęliśmy rekrutację do 17.edycji szkoły. W tym roku na nowych studentów czeka jeszcze więcej praktycznej wiedzy oraz możliwości pracy w uznanych firmach ze środowiska branży muzycznej.

Właśnie wystartowała rekrutacja do 17. Już edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Szkoła funkcjonuje od 2012 roku i w tym czasie wykształciła już ponad 350 osób. Wiele z nich z powodzeniem, w różnym charakterze, pracuje w branży muzycznej – część osób prowadzi Artystów, kolejni pracują w firmach fonograficznych, agencjach managementowych i eventowych. Jest też w tej grupie sporo muzyków, którzy dzięki udziale w Akademii, rozwinęli żagle swojej kariery.

Akademia przez te lata mocno się ewaluowała, by wykształtować się na szkołę, spełniającą wymogi branży. I tak, od poprzedniej edycji organizatorzy mogą pochwalić się zaangażowaniem do roli wykładowcy Piotra Kabaja, wieloletniego szefa Pomatonu oraz oddziałów EMI i Warnera. Kabaj prowadzi w Akademii zajęcia dotyczące finansów w przemyśle fonograficznym. Organizatorzy stawiają również na jeszcze więcej wiedzy dotyczących cyfryzacji – stąd też duża większa obecność Agnieszki Gos i Cezarego Szpadzika z Agora Digital, którzy prowadzą w AMM szczegółowe warsztaty dotyczące tego tematu.

Co ważne, do organizatorów szkoły, zgłaszają się przedstawiciele firm, które chcą zatrudniać studentów i absolwentów AMM, co świadczy o renomie Akademii. Dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych, do sprawdzenia i przeanalizowania oferty szkoły, zwłaszcza że w pierwszych okresie rekrutacji przewidziane są duże zniżki w płatności. 17.edycja ruszy w październiku 2020. Wszelkie informacje znajdziecie w zakładce oferta . Zgłaszać się można zarówno telefonicznie (570 026 866) lub mailowo (info@akademiamm.pl).

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.