Artysta/Menedżer stycznia: Julia Marcell/Art2 Music – Paweł Walicki, Karolina Pawłowska

Jeszcze nie poznaliśmy laureatów NAGRODY AMM 2019 (to już w najbliższym tygodniu), ale już rozpoczynamy nowy cykl, sygnowany edycją 2020. Pierwszymi laureatami są Julia Marcell wraz z managementem, czyli Art2 Music. Jest to efekt niezwykle udanego albumu wokalistki, Skull Echo.

Julia Marcell to muzyczny kameleon, jej poprzednia, równie dobra, płyta Proxy była pierwszym albumem po polsku. Na najnowszym również jest w rodzimym języku (wersja na nasz kraj) ale jest zupełnie inaczej stylistycznie… choć równie dobrze. Zresztą Julia Marcell przyzwyczaiła swoich słuchaczy do pewnego poziomu, z którego nie schodzi.

Za świetną promocję odpowiada Art2 Music Management, w tym wypadku personalnie – Paweł Walicki i Karolina Pawłowska. Paweł jest rekordzistą wśród wyróżnionych, to już jego czwarte (dwa z KRÓLEM, po jednym z Muńkiem i Julią Marcell). Karolina Pawłowska wyróżniona jest trzeci raz. Promocja albumu jest niezwykle ciekawa i nieszablonowa, oraz dopasowana do Artystki. Ukłony należą się również wydawcy, firmie Mystic.

(fot. Jacek Poremba)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.