AMM

PATRONAT AMM: Gra słów – premiera nowego klipu Kasi Godzisz

15 lipca swoją premierę, zarówno na kanale YT oraz wszystkich serwisach streamingowych, miał najnowszy klip do utworu „Gra słów” Kasi Godzisz. Piosenka zapowiada nowy album wokalistki… oraz nieco inną stylistykę muzyczną, znaną z poprzedniej płyty „Balans”.

Kasia Godzisz  – kompozytorka, autorka tekstów, producent, trenerka wokalna, pedagog muzyczny ale przede wszystkim wokalistka. Jej bardzo ciepło przyjęty album „Balans” zapewne wielu zapadł w pamięć. Teraz Kasia powraca z nowym singlem – „Gra słów”,  który zapowiada nowy album. O czym jest intrygujący tekst? Pytamy u źródła: Opowiada o tym, co dotyczy każdego z nas – gramy słowami, oszukujemy sami siebie, bo nie mówimy tego, co naprawdę myślimy. Z drugiej strony manipulujemy mówiąc coś, co nasz rozmówca chce usłyszeć.  Finalnie trzeba jednak być wiernym sobie, bo możemy stracić grunt pod nogami i zasady się zatrą

 Na pewno tych, którzy znali wcześniej Kasię, „Gra słów” może mocno zaskoczyć.  Artystka wcześniej znana była z takich rejonów muzycznych jak soul r’n’b, hip – hop. Premierowa piosenka oczywiście zawiera te elementy (zwłaszcza, że jego produkcję odpowiada Webster, który współpracował z Kasią przy pierwszej płycie i znany jest właśnie z pracy w wymienionych gatunkach), jednak dominuje tu muzyka taneczna.  Znów oddajemy głos Artystce: Pierwsza płyta była bardzo osobista, jak to na pierwszej płycie, opowiedziałam bardzo dużo ze swojego życia, stylistycznie była jeszcze poszukiwaniem, inspirowana głównie stylistyką R&B, podszywana hip hopem. Teraz idę w ten klimat, który najbardziej mnie kręci, czyli R&B, ale w jego tanecznej odsłonie. Właśnie dlatego polecamy go wszystkim fanom niebanalnych, ale jednak bardzo przebojowych motywów w muzyce. „Gra słów” z tych względów może mocno zamieszać w wakacyjnych rankingach przebojów.

Do utworu, którego Kasia jest autorką, powstał bardzo klimatyczny i pasujący do warstwy muzycznej teledysk. Taniec stanowił kiedyś ważną część mojego życia, muzyka zawsze moim zdaniem powinna bujać i „groović” Teledysk ma inspirować do klimatów imprezowych, bo tam piosenka moim zdaniem się sprawdzi – tak opowiada o całości Kasia.

Ekskluzywne treści związane z utworem i klipem znajdziecie na fanpage’u wokalistki (https://www.facebook.com/kasiagodzisznvp), polecamy być w tym na bieżąco, ponieważ „Gra słów” to, jak już wspomnieliśmy, zapowiedź całości, która jawi się naprawdę bardzo ciekawie.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.