Nowe wywiady AMM #25 – Wiktoria Tracz

Wiktoria Tracz to bardzo młoda ale niezwykle utalentowana wokalistka, którą możecie pamiętać z pierwszej edycji polskiego The Voice Kids. Parę lat minęło, Wiktoria dynamicznie wchodzi w „dorosłą” karierę, czego dowodem jest świetnie przyjęty singiel ‘Talk too much’. Porozmawialiśmy z nią chwilę po tej premierze.

Jak oceniasz  moc utworu ‘Talk too much’ już parę tygodni po wydaniu?

Premiera ’Talk too much’ poszła jak burza. Piosenka miała naprawdę duży odzew już w pierwszym dniu,  jestem bardzo wdzięczna za to moim fanom. Piosenka nadal rośnie w sile i mam nadzieje że nadal dochodzi do nowych słuchaczy, zresztą taki też jest nasz cel na promocję.

Doskonale sprawdzasz się w różnych stylach muzycznych, ale czy jest taki, który jest Tobie najbliższy?

Generalnie lubię śpiewać muzykę pop i czasami nawet bardziej elektroniczną muzykę taneczną. Jednak nadal od czasu do czasu sięgam po tak zwane klasyki, które są osadzone w różnych gatunkach muzycznych.

Jakie są Twoje inspiracje muzyczne? Kogo słuchasz obecnie najwięcej? Kto jest Ci najbliższy?

Jestem osobą która śledzi te nowe trendy, wsłuchuje się w to, co np. jest grane w stacjach radiowych. Natomiast moją ulubioną artystką jest Ariana Grande. Słucham również takich artystów jak m.in. Demi Lovato, Becky Hill, Dua Lipa, Mabel, AJ Tracey itd.

Co dała Ci edukacja muzyczna w UK?

Na pewno możliwość rozwijania się w kierunku muzyki popularnej w tak młodym wieku. Miałam możliwość poznać nowe trendy muzyczne, które właśnie zainspirowały mnie aby wydać piosenkę w gatunku UK garage. Przez cały czas poznaje zachodni rynek muzyczny od środka współpracując z ludźmi którzy też mają wielką pasje do muzyki.

Jakie masz najbliższe plany wydawnicze?

W planach już mam na pewno premierę mojej nowej piosenki. Będzie to piosenka letnia do której też szykuje się teledysk. Już nie mogę się doczekać. Mam nadzieje że będzie on towarzyszył Wam w wakacyjnych przygodach.

rozmawiał: peka

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.