AMM

FONOBO Pitcher ogłasza kolejnego artystę. 19 czerwca 2020 ukaże się singiel Faustyny Maciejczuk

Wytwórnia FONOBO Label ogłosiła kolejnego artystę wyłonionego w ramach projektu FONOBO Pitcher. Do akcji dołączyła Faustyna Maciejczuk, której nowy singiel ukaże się 19 czerwca 2020 r.

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie
skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie studiuje naukowe aspekty muzyki. Pragnie też dać odbiorcom więcej siebie proponując im autorskie piosenki.

Premierowy utwór Faustyny Maciejczuk pt. „W mojej głowie” ukaże się już 19 czerwca 2020 r. Słuchacze powinni przygotować się na kawałek, który zostanie z nimi na długo.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory      i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, podcast Pan od Muzyki oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

Sprawdzaj co słychać u Faustyny: 

Facebook: https://www.facebook.com/faustynaem/

Instagram: https://www.instagram.com/faustynam/

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher:

https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher: 

Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/

Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/

YouTube: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.