AMM

FONOBO Pitcher nie zwalnia tempa. Do grona artystów dołączyła Agata Radziszewska

Projekt FONOBO Pitcher właśnie powiększył swój skład o kolejną zdolną artystkę. Do grona wykonawców wybranych przez wytwórnię FONOBO Label dołączyła Agata Radziszewska. 

Agata Radziszewska ma osiemnaście lat. Pierwsze teksty i melodie zaczęła układać jeszcze w podstawówce. Chodziła wtedy do szkoły muzycznej na perkusję. Przez długi czas jej piosenki były sekretem, ale w końcu zdecydowała się nimi podzielić ze światem. Chodzi w nich przede wszystkim o emocje i teksty inspirowane zdarzeniami, które przytrafiają się jej rodzinie, przyjaciołom, no i jej samej. Stara się, żeby te słowa nie były oczywiste, tak by słuchacze mogli interpretować je po swojemu. Chce, żeby w jej twórczości, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Swój debiutancki singiel zaprezentuje światu już w piątek 21 sierpnia 2020 roku. Utwór nosi tytuł „Dotknąć nieba” i będzie dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, na playlistach Pitcher oraz na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

Sprawdzaj co słychać u Agaty:

Facebook: https://www.facebook.com/AgataRadziszewska/

Instagram: https://www.instagram.com/agatka_radziszewska/

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher:

https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher:

Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/

Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/

YouTube: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.