AMM

Artysta/Menedżer lipca: AniKa Dąbrowska/Monika Kamińska Magic Records /Anna Kotlonek-Kowalik Universal Music Polska

Ujawniamy kolejnych laureatów w ramach NAGRODY AMM 2020. W tym miesiącu postanowiliśmy, w gronie jurorskim, wyróżnić debiutantkę AniKę Dąbrowską wraz ze sztabem menedżerskim. To efekt albumu Afirmacja, który wprawdzie wyszedł pod koniec czerwca, ale jego promocja już w lipcu, mocno zwróciła naszą uwagę.

Zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids nagrała bardzo dojrzałą, popową płytę, która z pewnością spodoba się jej rówieśnikom, ale też tym trochę starszym fanom tego gatunku. Wakacje to specyficzny okres wydawniczy, tym bardziej jesteśmy pełni podziwu dla działań zarówno artystycznych jak i tych promocyjnych. Na szczególną uwagę zasługuje pomysł z bardzo zwartą integracją między AniKą a fanami. Za to wszystko odpowiedzialne są Monika Kamińska z Magic Records oraz Anna Kotlonek-Kowalik z Universal Music Polska. Gratulacje zarówno dla Pań jak i kierownictwa firm – bardzo dobrze wykonana praca!

Anika jest najmłodszą laureatką wyróżnienia w ramach NAGRODY AMM. Trzymamy za nią mocno kciuki i wróżymy długą karierę. Tymczasem wokalistka jest już w najlepszej dwunastce naszej nagrody. Główne rozstrzygnięcia oczywiście na początku następnego roku.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.