AMM

FONOBO Label rusza z akcją dla młodych artystów!

Wytwórnia muzyczna FONOBO Label wystartowała z akcją dla młodych twórców. Projekt nosi nazwę FONOBO Pitcher i można się do niego zgłaszać od… teraz.
Pierwszą ujawnioną Artystką jest młoda i utalentowana Magda Kluz.

 

FONOBO Label to wytwórnia, Pitcher to nowy brand w serwisach streamingowych. Na bazie tych inicjatyw powstał projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level.

Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również
w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych
na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. Akcja startuje teraz, a kończy się w nieokreślonej przyszłości. Zgłoszenia można wysyłać
na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

 

Magda Kluz to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z Cieszyna, w którym uczęszczała do szkoły muzycznej i o mały włos nie została flecistką. Flet zamieniła na gitarę i odkryła pasję do pisania piosenek. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, z którym wystąpiła m.in. na Enea Spring Break Festival, Netia Off Camera i AlterFeście. Została finalistką konkursów Skoda Auto Muzyka i Moico Enjoy Music. W nowym, solowym projekcie połączyła szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu.

Magda przysłała materiał naszpikowany emocjami i ujmującą szczerością. Jej teksty na długo zostają w głowie, a muzyka uspokaja i odpręża. Piosenka „Rzeka”, którą inaugurujemy projekt FONOBO Pitcher, wprowadza w przyjemny stan letargu, którego nie chce się zmieniać – uzasadnia wybór Anna Wysocka, Dyrektor A&R FONOBO Label.

Premiera nowego singla Magdy Kluz odbędzie się 3 czerwca 2020 r.

Już 3 czerwca usłyszycie mój debiutancki singiel pt. „Rzeka”, który zapowiada super przygodę z FONOBO Label – ogłosiła artystka na swoim profilu na Facebooku.FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level.  Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia
promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Akademia Menedżerów Muzycznych jest partnerem projektu.


Sprawdzaj co słychać u Magdy:

Facebook: https://www.facebook.com/MagdaKluz.music/
Instagram: https://www.instagram.com/magda.kluz/

Subskrybuj kanał Magdy:

https://www.youtube.com/channel/UC93MogfRuQj0IXUD-GPE4qw/featured

 

Subskrybuj kanał FONOBO Label:

https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel

 

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher:
Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/
Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.