AMM

Chonabibe Festiwal – największy festiwal muzyki miejskiej w Lublinie

W ostatni weekend sierpnia (26-27.08) odbędzie się jedenasta już edycja lubelskiego Chonabibe Festiwalu. Tegoroczne wydarzenie będzie wypełnione świetną muzyką (wśród wykonawców m.in. Pezet, Mrozu, Paulina Przybysz) i fantastyczną energią.

Chonabibe Festiwal jest wydarzeniem prezentującym Artystów z kategorii urban music. Dzięki przyjaznej atmosferze i topowym artystom, do Mariny nad Zalewem Zemborzyckim przybywają festiwalowicze z całej Polski. Jak mówi Krzysztof Szmydt, organizator Festiwalu: Przygotowujemy takie wydarzenie, w jakim sami chcielibyśmy uczestniczyć. ​​Zależy nam, by grali u nas najwięksi i najbardziej jakościowi przedstawiciele urban music, zachowując przy tym lubelski charakter festiwalu: mamy swoje tempo, jesteśmy duzi, ale nie przytłaczający, dbamy o siebie i naszych przyjaciół. Takich ludzi przyciągamy i oni będą się u nas czuć najlepiej.

Lista Artystów robi wrażenie. W tym roku zagrają: Pezet, Mrozu, Szczyl, Kukon, Mietha, Paulina Przybysz i oczywiście Chonabibe, którzy pojawią się na scenie w asyście specjalnych gości. Tak podsumowuje line up Hubert Pyrgies, dyrektor artystyczny Festiwalu: W tym roku postawiliśmy na artystów, którzy jeszcze nigdy nie gościli na Chonabibe Festiwalu. Wzięliśmy pod uwagę nowe, doskonale przyjęte przez publikę wydawnictwa Mroza czy Kukona, ale też najnowszy, dobrzy zapowiadający się materiał Pezeta.

Z uwagi na datę, będzie to idealny czas na doładowanie akumulatorów w wakacyjnej atmosferze. Nasz festiwal to idealna propozycja dla tych, którzy chcą doświadczyć festiwalowej atmosfery bez dzikich tłumów i godzinnych kolejek, jakościowych koncertów w towarzystwie przyjaznych ludzi – bez względu na wiek – dopowiada Krzysztof Szmydt.

Wydarzenie jest częścią obchodów Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023, a jego sponsorem głównym jest PERŁA – Browary Lubelskie S.A.

Bilety można kupować tutaj:
https://goingapp.pl/wydarzenie/chonabibe-festiwal-2022/sierpien-2022.

Polecamy także śledzić Festiwal w social media, by już teraz poczuć ten niesamowity klimat.

FB/ChonabibeFestiwal
IG/chonabibefestiwal

Najlepsze wyjście w Lublinie? Chonabibe!

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.