Artysta/Menedżer września: Król/Art2 Music – Paweł Walicki, Karolina Pawłowska

Tak jak i przed miesiącem, laureatami obecnego okresu (czyli za wrzesień) zostali ci, którzy już w ubiegłym roku otrzymali to wyróżnienie. Tym razem są to: KRÓL wraz managementem ART2 MUSIC czyli Karoliną Pawłowską i Pawłem Walickim.

To wyróżnienie jest oczywiście za album Nieumiarkowania, który swoją premierę miał 13. września. Płycie towarzyszy do teraz świetna kampania łącząca artyzm, niezależność, alternatywę wraz z tym co obecnie ważne i modne w popkulturze. Działania promocyjne bardzo współgrają z muzyką Błażeja Króla a oprawa (choćby w klipach) jest wręcz perfekcyjnie dopasowana. Choć my osobiście mamy wrażenie, że KRÓL od poprzedniej płyty sprawił,że jego muzyka jest jakaś taka bardziej przystępna (bo to niezwykle płodny i regularny artysta, jeśli chodzi o wydawnictwa), to ciągle jest to jednak muzyka alternatywna. Tym bardziej cieszą wyniki sprzedaży (album zadebiutował na 13.miejscu OLIS) czy pierwsze miejsce Listy Przebojów Radiowej Trójki. Wielkie gratulacje zarówno dla Błażeja jak i ART2 Music.

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przypomnieli, że Paweł Walicki jest naszym wykładowcą, a zajęcia z nim zainaugurują pierwszy zjazd 15.edycji Akademii.

(fot. Asia Babiel)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.