AMM

Artysta/Menedżer października: Kim Nowak/Adam Ślesik/Marcin Chmarek/Mystic Production

Choć Fisza i Emade, w różnych konfiguracjach, odkrywamy z nowym materiałem regularnie, to jednak na płytę osobliwego zespołu Kim Nowak, czekaliśmy aż 11 lat. Jak się okazuje, było warto, bo album „My” jest naprawdę znakomity. Dlatego październikowe wyróżnienie leci właśnie do nich, nie wyłączając menedżerów Adama Ślesika i Marcina Chmarka oraz firmy Mystic Production

 

Panowie faktycznie kazali długo czekać na płytę zespołu Kim Nowak. Już wiemy, że to wyczekiwanie zostało wynagrodzone. Oczywiście w ramach NAGRODY AMM doceniamy zarówno muzykę – nie podlega wątpliwości, że „My” po debiucie i „Wilku” jakościowy hat trick muzyków. Natomiast, jak wiecie, doceniamy również tę oprawę, promocję itp. Też bardzo ją doceniamy, głównie za spójność i dostosowanie do muzyki. To zasługa menedżerów na stałe pracujących przy projektach Fisza i Emade, Adama Ślesika i Marcina Chmarka a także Artura Tylmanowskiego i Mystic Production, odpowiedzialnych za promocję i dystrybucję albumu.

Za nami już 10 z 12 wyróżnień w tym roku. Powoli zbliżamy się ku końcowi. Pamiętajcie, że spośród tej wspaniałej dwunastki, w połowie stycznia wybierzemy tych najlepszych.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.