AMM

Nowy wykładowca i nowy temat AMM – Tomasz Trzebiatowski i zagadnienia techniczno-koncertowe w działaniach menedżera i artysty

AMM mocno się zmienia i dopasowuje do potrzeb Uczestników i absolwentów naszej Akademii. Tym razem wprowadzamy wykład dotyczący kwestii koncertowych, jako uzupełnienie do obecnych już zajęć. Poprowadzi je Tomasz Trzebiatowski, realizator koncertowy, z dźwiękiem związany od ponad 20 lat. Tomek ma ogromne doświadczenie w pracy z wieloma topowymi artystami, zarówno polskimi jak i zagranicznymi. Obecnie, na stałe współpracuje z Kasią Kowalską i zespołem Adama Nergala Darskiego – Me and That Man.

Program zajęć:

Przedstawienie osób technicznych i ich roli na wydarzeniu artystycznym – przedstawienie kto i od czego jest i do kogo się zgłaszać z konkretnymi zagadnieniami

Zapoznanie z podstawowymi pojęciami technicznym w zakresie działań scenicznych – wprowadzenie do nazewnictwa technicznego w dziedzinie dźwięku, oświetlenia, wizji, backline’u.

BIO:

Realizator dźwięku, akustyk monitorowy. Z dźwiękiem związany od ponad 20 lat. Swoją przygodę w branży zaczynał pod okiem Sławomira Łosowskiego (założyciela zespołu Kombi), gdzie został wychowany na monitorowca. Przez lata współpracował z wieloma firmami nagłośnieniowymi gdzie odpowiadał za obsługę techniczną koncertów gwiazd polskich ale również zagranicznych, np. Morcheeba, Kylie Minogue, Jennifer Lopez, Bon Jovi, Scorpions. Pracował również na największych polskich festiwalach muzycznych zapewniając infrastrukturę dźwiękową. 

Jako akustyk monitorowy współpracował m.in. z takimi zespołami jak Happysad, Łąki Łan, Behemoth. Obecnie na stałe współpracuje z Kasią Kowalską i zespołem Adama Nergala Darskiego – Me and That Man.

Realizował koncerty w całej Polsce ale również za granicą, np. w Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii, Finlandii, Holandii, Stanach Zjednoczonych.

Dodatkowo prowadzi konsultacje i szkolenia indywidualne z obsługi konsolet dźwiękowych.

Swoją szeroką wiedzę techniczną wykorzystuje również w pracy u dystrybutora sprzętu audiowizualnego – Aplauz Audio.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.