Artysta/Menedżer marca 2019: PRO8L3M/Piotr Szulc/Revolume/RHW Records

Ujawniamy laureatów marca w ramach NAGRODY AMM 2019. Tym razem nie obyło się bez zaskoczeń i nasze jury w większości oddało głos na PRO8L3M, czyli duet Oskar i Steez83. To na pewno był ich miesiąc – bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i krytyków płyta WIDMO, poparta konsekwentną ale cały czas innowacyjną promocją.

Celowo w nagłówku nie wspomnieliśmy o menedżerze, ponieważ za te sprawy PRO8L3MU odpowiada połowa duetu czyli Piotr Steez83 Szulc, producent wszystkich utworów na krążku WIDMO ale też właściciela agencji managementowo – bookingowej Revolume. Warto tutaj też dodać, że płyta została wydana przez nich, w ich wytwórni RHW Records, dystrybucją zajęła się Agora a za komunikację odpowiada agencja Outrage.

Jak podkreśliło nasze jury, WIDMO jako całość jest wręcz perfekcyjnie podane odbiorcy – zarówno pod względem artystycznym jak i tym marketingowym. Duże brawa też za trasę koncertową na przełomie marca i kwietnia, wyprzedaną na pniu. Tak duże zainteresowanie wynika z tego, że PRO8L3M to obecnie jeden z najważniejszych zjawisk muzycznych w Polsce, już dawno przekraczający granicę o nazwie rap. Czujemy, że będą bardzo mocnym kandydatem do otrzymania od nas wyróżnienia za cały 2019 rok.

fot.Michał Klusek

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.