Artysta/Menedżer listopada: Karolina Czarnecka/Bartosz Rzepczyński – Agencja Artystyczna MUZA

Właśnie ujawniamy kolejnych laureatów miesiąca, w ramach NAGRODY AMM 2019. Tym razem jury wyróżniło Karolinę Czarnecką wraz managementem, pod wodzą Bartosza Rzepczyńskiego. To wszystko dzięki świetnie przyjętej i bardzo dobrze promowanej nowej płycie Karoliny, Cud.

Karolina Czarnecka już od jakiegoś czasu wyzwoliła się z łatki tej od Hera,koka, hasz,LSD. Jej twórczość z każdym kolejnym albumem jest coraz lepsza, dojrzalsza… i też bardziej przystępna (co jest oczywiście zaletą). To sprawiło, że ten nowy album został wydany w wytwórni Kayax. Jednak w tej muzyce nie słychać żadnych kompromisów, słychać, że to mocno osobista twórczość.

Oczywiście w ramach NAGRODY AMM oceniamy też tą otoczkę medialną, a ta jest też bardzo dobra, oczywiście też wyróżniamy cały team za bardzo dobre koncerty, to też składa się na te wyróżnienie. Dlatego tutaj ukłony dla wspomnianego Bartka Rzepczyńskiego, który tym dowodzi. Oklaski również dla ludzi z KAYAXU, czyli Katarzyny Stokłosy, Katarzyny Czechowskiej i Artura Klimczaka, a także dla tych, którzy odpowiadają za stronę wizualną, czyli Domi Grzybek i Łukasza Kundzicza.

Gratulacje!

Została jeszcze jedna niewiadoma, czyli laureaci grudnia (poznamy ich na początku roku). Po ujawnieniu ich, rozpoczynamy wybór Artysty   i Menedżera roku 2019.

fot. Kuba Dąbrowski

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.