Artysta/Menedżer lipca – Bass Astral x Igo/Patryk Glinka

W ramach Nagrody Akademii Menedżerów Muzycznych jury ocenia działalność kolektywu Artysta – Menedżer na różnych polach, nie tylko stricte wydawniczych. Zwłaszcza, w okresie festiwalowym bacznie przyglądamy się aktywności koncertowej, jej promocji itp. W lipcu pod tym względem byli Bass Astral x Igo.

Choć album wydali już parę miesięcy temu a spektakularna trasa (wyprzedana zresztą) odbyła się wczesną wiosną, to Panowie w to lato rządzą. Wystąpili wszędzie tam gdzie pasują (Audioriver, Opener, w sierpniu już byli na Off Festivalu, za chwilę zagrają również na Kraków Live oraz Męskim Graniu). Koncerty te mają bardzo dobrą oprawą, świetną promocję, social media kolektywu również prowadzone są bardzo dobrze. W tym zasług, Patryka Glinki, którego mieliśmy okazję poznać i kilkukrotnie porozmawiać – to osoba niezwykle zaangażowana w swoją pracę, pełna pasji. Życzymy wszystkim takiego menedżera.

Tym samym Bass Astral x Igo dołączają już do pozostałych laureatów poszczególnych miesięcy i są nominowani do nagrody rocznej. Gdyby spojrzeć na cały rok ich działań, mają z pewnością niemałe szanse na zwycięstwo.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.