Artysta/Menedżer grudnia: Dawid Podsiadło/Muzk Management

Laureatami ostatniego miesiąca minionego roku zostali Dawid Podsiadło wraz z Muzk Management. Oczywiście nikogo ten wybór nie może dziwić, ponieważ cały 2019 (a także ten poprzedni) należał do Dawida, który zarówno dzięki swojej muzyce ale też działaniom promocyjnym, koncertowym i managementowym jest obecnie najważniejszym (i nie boimy się tego słowa użyć) Artystą na rodzimej scenie.

Jak zapewne wiecie, przyznanie wyróżnienia miesiąca w ramach Nagrody AMM jest zawsze podyktowane działaniami w tym czasie, dlatego też nagradzamy Dawida i jego ekipę przede wszystkim za świetną oprawę reedycji najpopularniejszej płyty 2018 roku, czyli „Re:Małomiasteczkowy” oraz za promocję nadchodzącej trasy koncertowej. Natomiast z uwagi na to, że patrzymy też pod kątem całego roku, to nie sposób nie wspomnieć serii klipów, singli, niesamowitego koncertu na PGE Narodowym… To znów był rok Dawida Podsiadło! W tym miejscu składamy też ogromne gratulacje dla Muzk Management oraz wydawcy Sony Music Poland.

Laureaci grudnia zamykają pełną pulę wyróżnionych w tym roku. Już pod koniec stycznia nasze wybierze z pośród tej dwunastki zwycięzców rocznej NAGRODY AMM.

(fot. Jacek Kołodziejski)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.