AMM

AMM rozpoczyna współpracę z Akademią Dźwięku!

Z nowym rokiem, jak zwykle mamy dla naszych Uczestników i Absolwentów nowe atrakcje. Bardzo mocnym punktem, którym zaczynamy rok jest rozpoczęcie współpracy z Akademią Dźwięku.

Akademia Dźwięku powstała w podobnym okresie co AMM i może się naprawdę wieloma rzeczami pochwalić. Jak czytamy na ich stronie internetowej: Akademia Dźwięku to miejsce, w którym kształcą się muzycy XXI wieku. Uczymy jak tworzyć muzykę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Syntezatory, sampling, liveacty, miks, mastering – to nasza domena. Działamy od 2008 roku, jesteśmy pionierami nowoczesnej edukacji muzycznej w Polsce. Wspieramy twórców muzycznych na różne sposoby. Prowadzimy kursy grupowe i indywidualne, publikujemy nieodpłatne  materiały edukacyjne, organizujemy specjalne wydarzenia takie jak wykłady mistrzowskie czy jam sessions. Jesteśmy jedynym miejscem w Warszawie, w którym można uczyć się tworzenia muzyki w prawdziwie praktyczny sposób, wykonując ćwiczenia przy indywidualnym stanowisku komputerowym. Umożliwia nam to nasza unikatowa pracownia komputerowa z 8 stanowiskami wyposażonymi w profesjonalny sprzęt i oprogramowanie do pracy z dźwiękiem. Stawiamy na doświadczenie i umiejętności. Akademia Dźwięku to jedyna polska szkoła produkcji muzycznej rekomendowana przez markę Ableton. Posiadamy tytuł Ableton Certified Training Center oraz zatrudniamy dwóch Certyfikowanych Trenerów Ableton.

W ramach współpracy na pewno będziemy łączyć niezwykle zdolnych muzyków kończących Akademię Dźwięku z naszymi absolwentami. Do tego absolwenci obu Akademii mogą liczyć na zniżki! Każda osoba związana z AMM na hasło „Akademia Menedżerów Muzycznych” ma prawo do 20% zniżki na kurs Produkcja Muzyczna Od Podstaw, Produkcja Muzyczna On-line oraz Miks i Mastering (zarówno stacjonarnie jak i on line).

Sprawdźcie Akademię Dźwięku!

https://akademiadzwieku.pl

https://akademiadzwieku.pl/przewodnik/produkcja-muzyczna/ – dla chętnych na naukę produkcji muzycznej stacjonarnie

https://akademiadzwieku.pl/kurs-produkcja-muzyczna-online/ – dla chętnych na zajęcia on-line

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.