AMM

FONOBO Pitcher powiększa skład. Poznajcie duet bliźniaczek MARI

Projekt FONOBO Pitcher zatacza coraz szersze kręgi. Do akcji dołączył właśnie nowy artysta. Tym razem wytwórnia FONOBO Label zaprezentowała duet. Poznajcie bliźniaczki MARI.

 

MARI to duet bliźniaczek Martyny i Natalii. Obie dziewczyny muzyką interesują się od zawsze. Chodziły do ogniska muzycznego i grały na szkolnych przedstawieniach. Gdy skończyły osiemnaście lat, zadecydowały o robieniu czegoś więcej niż granie coverów. Postanowiły pokazać swoją twórczość światu i tak powstał utwór „Falling”. Siostry swoją muzyką chcą pokazać, że każdy może spełniać marzenia i robić to, co kocha. Trzymają się też najnowszych trendów. Inspirację czerpią z zagranicznej muzyki współczesnej.

„Falling” to piosenka o prostym przekazie, wpadającej w ucho melodii i wakacyjnym klimacie. Idealna do słuchania podczas letniej podróży, ale także w domu, aby wprowadzić miłą atmosferę. Utwór opowiada o uczuciu, które jest tak mocne, że mimo wszelkich starań, i tak wraca. Dziewczyny w swojej piosence połączyły subtelność tekstu z nowoczesnym rytmem.

Singiel „Falling” ukaże się już 29 lipca w ramach akcji FONOBO Pitcher.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, podcast Pan od Muzyki oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

Sprawdzaj co słychać u MARI:

Facebook: https://www.facebook.com/MARI.officialmusic

Instagram: https://www.instagram.com/martiinari/

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher: 

https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher: 

Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/

Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/

YouTube: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.