AMM

Cover awArts 2020 – zgłoszenia

Trwa etap zgłoszeń do ósmej edycji Cover awArts 2020. Ta edycja, jak i cały 2020 rok, niesie ze sobą zmiany. Konkurs promujący polski dizajn muzyczny i wyróżniający twórców projektujących dla muzyki wraca do swoich internetowych korzeni.

Organizatorzy zapraszają autorów okładek i opraw graficznych albumów, których projekt został wydany między 1.12.2019 a 31.12.2020 r. Nie ma limitu zgłoszeń, a udział w plebiscycie jest bezpłatny. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się pod adresem www.coverawarts.com. Termin nadsyłania projektów mija 6.12.2020 r.

21 grudnia rozpocznie się głosowanie internautów oraz jury specjalistów złożone z projektantów graficznych, fotografów, ilustratorów, teoretyków sztuki i dziennikarzy muzycznych. Ta interdyscyplinarność przekłada się na dużą różnorodność, ale i obiektywność w ocenie projektów. Doceniane są oprawy zarówno popularnych jak i niszowych artystów.

Hasłem przewodnim tej edycji jest „Uncover the story”, które przyniesie nam więcej niż zwykle okazji do poznania kulisów powstawania nagrodzonych projektów. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 29 stycznia, tym razem w przestrzeni cyfrowej, a sama możliwość zobaczenia nagrodzonych projektów na żywo i w dużej skali, tym razem pojawi się kilka miesięcy później. Dokładne daty i miejsca wystaw Cover awArts zostaną ogłoszone w kanałach socialmediowych Decybeli Dizjanu oraz na stronie  www.decybeledizajnu.com.

AMM jest partnerem konkursu.

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.