Artysta/Menedżer września: Adi Nowak/Dawid Rakowski

Pora ogłosić najlepszych, według naszego jury, artystę i menedżera września. Miło nam ogłosić, że laureatami zostali Adi Nowak ze swoim menedżerem, Dawidem Rakowskim.

Adi Nowak konsekwentnie wspina swoją artystyczną pozycję na naszym rynku. Z ciekawostki, wzbudzającej zainteresowanie jakiś czas temu, stał się kluczową postacią w polskim rapie. Wygląda bardzo oryginalnie, oryginalna jest także jego muzyka. I to jest klucz do aktualnego sukcesu. Wrzesień to był jego miesiąc. Po pierwsze, singiel Placebo, nagrany wraz z Dziarmą (równie interesującą muzycznie co Adi) w bardzo krótkim czasie zdobył sześciocyfrową liczbę wyświetleń na YT. Po drugie, pod koniec miesiąca wyszedł jego drugi album Kosh, który od razu uzyskał dużą popularność (np. w tej chwili jest w TOP 20 najchętniej słuchanych albumów na Tidalu).

Oczywiście, ważne są tu kwestie typowo muzyczne, ale my oceniamy również tą sferę menedżerską. Adi ma świetną promocję, bardzo dużo koncertuje (a to przecież ogromnie ważne w zdobywaniu coraz to większej ilości fanów). Spora w tym zasługa jego menedżera, Dawida Rakowskiego (agencja Revolume) dlatego i jemu należą się tytuły i gratulacje. Nie możemy też wspomnieć wydawcy, Asfalt Records, która jest bardzo mocną marką i zawsze robi to dobrze.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.