Artysta/Menedżer maja: Sorry Boys/Tomasz Dąbrowski/Mystic Production Katarzyna Siekierda/ARTGRUPA Krzysztof Dominik

W bardzo natężonym i naszpikowanym premierami majem, w ramach Nagrody AMM, zwyciężył zespół Sorry Boys wraz ze swoim sztabem menedżerskim. Wszystko za sprawą bardzo dobrej promocji, świetnego pod względem artystycznym, krążka Miłość.

Sorry Boys to już uznana marka na polskiej scenie muzyki niezależnej i z płyty na płytę udowadnia, że to naprawdę świetny zespół. Bela Komoszyńska i spółka nie osiadają jednak na laurach i każda kolejna płyta jest coraz lepsza. Tak jest oczywiście z Miłością. Nasze jury nagrodziło oczywiście samą płytę, ale też świetne działania medialne przy promocji krążka oraz singla Absolutnie absolutnie, który już jest hitem a śmiało może pretendować do miana  indie przeboju wakacji – tak, Sorry Boys mają talent do pisania takich piosenek.

Za sukces odpowiada także cały sztab menedżerski i koncertowy, czyli Tomasz Dąbrowski (który oczywiście jest też mózgiem muzycznym zespołu), z ramienia wytwórni Mystic Katarzyna Siekierda a także ARTGRUPA z nieocenionym Krzysztofem Dominikiem na czele, który odpowiada za koncerty zespołu. Dla wszystkich ogromne gratulacje.

Tym samym cała ekipa Sorry Boys już jest w dwunastce najlepszych w 2019 roku i ma szansę na nagrodę główną. Za nich (jak i za wszystkich) również trzymamy kciuki!

(fot.Mateusz Stankiewicz)

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.