AMM

Kamil Kempiński dla FONOBO Pitcher. Posłuchaj „Ostatniej piosenki o tobie”

Kamil Kempiński, który właśnie dołączył do projektu FONOBO Pitcher, zaprezentował swój nowy singiel. Utwór nosi tytuł „Ostatnia piosenka o tobie” i wzrusza do łez.

Kamil Kempiński ma dwadzieścia jeden lat i jest studentem wrocławskiej weterynarii. Jego przygoda z muzyką zaczęła się trzy lata temu, gdy spontanicznie spod jego gitary wyszedł pierwszy utwór. Początkowo został schowany do szuflady, ale Kamil w końcu zdecydował się podzielić nim ze światem. Na koncie ma już kilka przepięknych piosenek, a kolejną z nich jest „Ostatnia piosenka o tobie”.

„Wszystkie moje teksty są osobistą formą wyrzucania z siebie emocji, które się we mnie kumulują. Swoją twórczość traktuję jak własny pamiętnik, a każdy utwór jak pojedynczy wpis. Wszystkie słowa płyną prosto z mojego serca i mam nadzieję, że od teraz zaczną trafiać do słuchaczy” – opowiada o swojej muzyce Kamil.

Jego nowy singiel nosi tytuł “Ostatnia piosenka o tobie” i jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych, w tym na playlistach Pitcher. Teledysk nakręcony przez jego brata Karola dostępny jest na oficjalnym kanale YouTube wytwórni FONOBO Label.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single,
i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach
tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl, Kulturalne Media oraz Akademia Menedżerów Muzycznych.

Sprawdzaj co słychać u Kamila:
Instagram: https://www.instagram.com/kamil_kempinski/
Facebook: https://www.facebook.com/jestem.kamil.kempinski

Dowiedz się więcej o akcji FONOBO Pitcher:
https://fonobo.pl/artysta/fonobo-pitcher/

Bądź na bieżąco z akcją FONOBO Pitcher:
Facebook: https://www.facebook.com/Fonobo/
Instagram: https://www.instagram.com/fonobo_label/
YouTube: https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Subskrybuj kanał FONOBO Label:
https://www.youtube.com/user/FONOBOlabel/featured

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.