AMM

17.edycja AMM bez wychodzenia z domu!

Wychodząc naprzeciw technologii i obecnym czasom Akademia Menedżerów Muzycznych już oficjalnie ogłasza, że edycja 17., która rozpocznie się w październiku 2020, oprócz tradycyjnej formy, będzie miała także swoją odsłonę online.

Oznacza to, że każda osoba, która wyrazi na to chęć, będzie mogła zapisać się do Akademii Menedżerów Muzycznych i brać udział w zajęciach nie wychodząc z domu. Dzięki naszym rozwiązaniem każda taka osoba będzie nie tylko słuchać i oglądać dany wykład, ale też będzie mogła aktywnie uczestniczyć w zajęciach poprzez ćwiczenia i zadawanie pytań. Co ważne, każdy uczestnik, który zapiszę standardowo do AMM (tradycyjna forma zajęć), będzie mógł również brać udział w systemie online.

Poniżej opcje cenowe usługi:

Było:

zapis stacjonarny – cena 7900 PLN (obecnie jeszcze promocja -600 PLN, czyli w kwietniu 7300 PLN)

Jest:

– zapis stacjonarny plus możliwość online (można korzystać z zajęć dowolnie, albo przyjeżdżać, albo korzystać z opcji online) – można też to „mieszać”. Przy opcji online dajemy gwarancję korzystania z zajęć w pełni czyli zadawania pytań, uczestniczenia w ćwiczeniach – (obecnie jeszcze promocja -600 PLN, czyli w kwietniu 7300 PLN)

– tylko online – 6900 PLN  (obecnie jeszcze promocja -600 PLN, czyli w kwietniu 6300 PLN).

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: info@akademiamm.pl lub 570 026 866

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.