AMM

20 edycja AKADEMII MENEDŻERÓW MUZYCZNYCH!

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja do 20.edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Start edycji to luty 2022. Akademia Menedżerów Muzycznych wróciła w pełni do zajęć stacjonarnych.

 

Po okresie pandemicznym, w którym zajęcia Akademii odbywały się online, już od paru miesięcy AMM wróciła do tradycyjnych działań. Jak mówi dyrektor szkoły, Przemek Kubajewski: Uważam, że ten czas lockdownu wcale nie był stracony, wszystkie zajęcia prowadzone w formie online przyniosły wiedzę i świetną jakość. Jednak AMM  to także klimat, atmosfera, kontakty. W przypadku spotkań 'na żywo’, wszystkie te czynniki, chcąc nie chcąc, na pewno są dużo lepsze. Co do programu zajęć, to na pewno ważnym punktem programu są warsztaty z pozyskiwania dotacji na kulturę. Tak mówi o nich Kubajewski: Znów muszę wrócić do czasu głębokiego lockdownu, wtedy wymyśliłem, że ten ten temat może być niezwykle ważny i potrzebny. I tak się stało, wszystko za sprawą świetnego prowadzącego, Szymona Żurawskiego. Oprócz tego, program zostaje bez zmian, bo jest już bardzo mocno i ugruntowany – podsumowuje.

Już można zapisywać się do 20.edycji. Tradycyjnie, dla wszystkich, którzy zapiszą się wcześniej, przewidziane są zniżki. Na przykład w listopadzie jest to -700 zł. Wszystkie zgłoszenia, zapisy, pytania prosimy kierować na adres info@akademiamm.pl lub telefon 570 026 866.

 

Category: AMM

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.