Artysta/Menedżer marca: Płomień 81/Starship Zbigniew Niedziałek Piotr Gąssowski

Wielu czekało na powrót po latach składu Płomień 81. Pezet i Onar nie zawiedli – fani i krytycy orzekli zgodnie, że to bardzo dobry album. Na gratulacje zasługuje również promocja albumu, za którą odpowiedzialna jest agencja Starship. Wszystko to złożyło się na wyróżnienie w ramach NAGRODY AMM 2020.

Wg opinii jury naszej nagrody album Szkoła 81 to niezwykle szczera i dobra płyta. Nikt nigdy nie mógł zarzucić Pezetowi i Onarowi braku stylu, oryginalności czy umiejętności. Tym bardziej cieszy, że raperzy z upływem czasu nie stracili tego wszystkiego i utrzymują ogromny poziom. Dodajemy również plus za świetny dobór gości łączących klasykę (Hemp Gru, Włodi) z nową szkołą (Avi, Louis Villan), która świetnie wpasowała się styl Płomienia.

W ramach Nagrody AMM wyróżniamy również biznesową i promocyjną otoczkę. Nazwiska Niedziałek (zresztą wieloletni menedżer projektów Pezeta) i Gąssowski, którzy mają doświadczenie na wielu polach pracy w branży, to gwarancja profesjonalizmu, jakości i skutecznych pomysłów. Czekamy na kolejne realizacje pod szyldem Starship, bo zawsze są one spektakularne i innowacyjne.

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.