Artysta/Menedżer lutego: Bartek Królik/Robert Gładyszewski

Chwilę temu ogłaszaliśmy zwycięzców NAGRODY AMM 2019, a już teraz prezentujemy drugą, lutową odsłonę NAGRODY AMM 2020. Miło nam ogłosić, że laureatami miesiąca zostali Bartek Królik wraz z menedżerem Robertem Gładyszewskim. Jest to efekt bardzo dobrego albumu Pan od muzyki, który premierę miał właśnie w lutym.

Muzyka zawarta na albumie, jak i sposób promocji są tutaj bardzo spójne – zarówno muzyka jak i działania promocyjne są bardzo dobre pod względem jakościowym, w dobrym guście, wywołujące uśmiech (choćby oprawa wizualna, klipy). Ale absolutnie nie ma tu żadnej nachalności, przesytu. I to nasze jury bardzo doceniło. Królik, głównie znany jako szara eminencja, człowiek drugiego planu, wreszcie wyszedł na front. I chwała mu za to, bo to niezwykle utalentowany muzyk, a Pan od muzyki już ma szansę zaistnieć we wszelakich podsumowaniach na koniec roku.

Za działania promocyjne nagradzamy menedżera Roberta Gładyszewskiego (BRM Bear Music Records) odpowiedzialnego w pełni za sprawy Bartka Królika. Ukłony również dla wydawnictwa Agora za, jak zwykle, świetne działania. Gratulujemy!

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.